Realizacja 25: Panele ogrodzeniowe w kolorze antracyt z bramą, furtką i skrzynką pocztową

Realizacja 25 przedstawia ogrodzenie panelowe wyprodukowane i zamontowane dla domu jednorodzinnego. Panele ogrodzeniowe naszej firmy wykonane są z wysokiej jakości stali i ocynkowane ogniowo, co chroni je przed korozją i wszelkimi zniszczeniami.

Ogrodzenie panelowe – gdzie i dla kogo

Ogrodzenia panelowe są jednymi z bardziej uniwersalnych ogrodzeń. Idealnie sprawdzają się zarówno dla domów, jak i przedsiębiorstw, a nawet terenów przemysłowych. Istnieje też wiele wariantów ogrodzeń panelowych. Oprócz klasycznych paneli, można wybrać ogrodzenie gabionowe lub z taśmą ogrodzeniową.

W tej realizacji ogrodzenie zostało zamontowane dla domu jednorodzinnego z ogrodem, gdzie świetnie się sprawdza. Takie ogrodzenie przede wszystkim chroni prywatność i dba o bezpieczeństwo mieszkańców. Dodatkowym atutem jest estetyczny wygląd ogrodzenia i to, że doskonale wpasowuje się w otoczenie.

Tutaj ogrodzenie zostało pomalowane na kolor antracytowy metodą malowania proszkowego. Malowanie proszkowe sprawia, że farba jest równomiernie rozprowadzona, co pozostawia powierzchnie gładką. Farba proszkowa jest trwała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne i chemiczne.

Wyposażenie ogrodzenia

Te ogrodzenie jest wyposażone bramę przesuwną samonośną i furtkę. Brama przesuwna posiada napęd elektryczny, co gwarantuje szybkie, łatwe i wygodne korzystanie z niej. Dodatkowo w skład ogrodzenia wchodzi furtka z klamką gałką i zamkiem. Obok furtki zamontowano skrzynkę pocztową również w kolorze antracyt, która dobrze pasuje do ogrodzenia.

Nasza firma zajmuje się produkcją, dostawą i montażem ogrodzeń.