Realizacja 30: Panel 2D w kolorze antracytowym dla domu

W tej realizacji prezentujemy panele ogrodzeniowe 2D w kolorze antracytowym. Ogrodzenie zamontowano dla domu jednorodzinnego z ogrodem, gdzie zdecydowanie się sprawdziło.

Ogrodzenie panelowe bez zarzutów spełnia swoje funkcje. Oprócz tego, że wyznacza teren posesji, to chroni prywatność domowników i dba o ich bezpieczeństwo.

Panele – estetyczne i wytrzymałe

Ogrodzenia panelowe słyną ze swojej uniwersalności. Bardzo dobrze pasują do każdej przestrzeni. Można je zamontować zarówno dla domu, jak i dla firmy, osiedla, obszaru przemysłowego czy obiektów sportowych.

Ta cecha sprawiła, że stały się one w ostatnim czasie wyjątkowo popularne. Panele ogrodzeniowe wyglądają estetycznie i są do tego stabilne i wytrzymałe.

Jakość ogrodzenia

Ogrodzenie wykonano z wysokiej jakości stali. Dodatkowo jest ocynkowane ogniowo, co chroni je przed korozją i uszkodzeniami. Panele malujemy na życzenie klienta na dowolny kolor, wybrany z palety RAL.

W tej realizacji ogrodzenie pomalowano na bardzo popularny kolor antracytowy. Malowanie odbywa się metodą proszkową. Farby proszkowe są trwałe i odporne na złe warunki atmosferyczne oraz chemiczne.

Brama i furtka – ważne elementy

W skład ogrodzenia wchodzi brama i furtka. Tutaj wybrano bramę przesuwną, samonośną z napędem elektrycznym. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Brama przesuwna zajmuje mało miejsca, a napęd sprawia, że jest łatwa i szybko w obsłudze.

Do wejścia prowadzi furtka zamykana na klucz z klasyczną klamką.

Nasza firma zajmuje się produkcją, dostawą oraz montażem.