Bramy skrzydłowe

BRAMY WJAZDOWE JEDNO- I DWUSKRZYDŁOWE

Bramy skrzydłowe do paneli ogrodzeniowych firmy JANMET do doskonała jakość i pełna odporność na korozję w przystępnej cenie. Oferujemy bramy stalowe jedno- i dwuskrzydłowe wykonane z profili zamkniętych z panelowym wypełnieniem w formie stalowej kraty. Każdą z naszych bram wykonujemy przy uwzględnieniu indywidualnych wymagań klientów w zakresie formy, rozmiaru, jak i wykończenia. Bramy JANMET dostępne są w szerokiej gamie wariantów kształtu i rozmiarów skrzydła, dzięki temu łatwo dobrać je można do każdego rodzaju otoczenia i stylu architektury, od współczesnej i przemysłowej po klasyczną. Nasze bramy wjazdowe dwuskrzydłowe wyposażone są w nowoczesne zawiasy i zamki, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz tworzyw odpornych na promieniowanie UV, które gwarantują lata bezawaryjnego użytkowania. Brama JANMET to bezpieczeństwo i dobry styl dla każdej firmy.

DLACZEGO BRAMY DWUSKRZYDŁOWE OD JANMET?

Bramy metalowe dwuskrzydłowe firmy JANMET wykonane są z zamkniętych stalowych kształtowników o przekroju prostokątnym. Obok standardowej szerokości wjazdu 6 m, na zamówienie wykonujemy również bramy o nietypowych szerokościach aż do 16 m. Nasze bramy wykończone są w technologii DUPLEX – ocynkowania połączonego z lakierowaniem proszkowym w barwach z palety RAL. Dzięki dostarczanej przez nas kompletnej, niezależnej konstrukcji wsporczej bramę JANMET zamontować można do dowolnego rodzaju ogrodzenia, tak metalowym, jak i murowanym. W skład oferowanego zestawu wchodzą 2 słupy oraz 2 skrzydła wraz z kompletem okuć: zestawem zawiasów ze stali nierdzewnej oraz wybranym typem zamka. W zależności od potrzeb, dostarczamy słupy gotowe do zabetonowania lub wyposażone w stopę przystosowaną do montażu do istniejącego podłoża. Proponujemy naszym klientom zamki marki Locinox w wersji standardowej, elektrycznej lub zabezpieczonej mechanicznie kodem cyfrowym.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA BRAM SKRZYDŁOWYCH

POWŁOKA ANTYKOROZYJNA

cynkowanie ogniowe

SZEROKOŚĆ BRAMY

max 22 000 mm

POWŁOKA MALARSKA

malowanie proszkowe RAL

WYSOKOŚĆ BRAMY

830, 1030, 1230, 1430, 1630, 1830, 2030, 2230, 2430 mm

WYMIARY PROFILU RAMY

60 x 40 mm lub 60 x 60 mm

GRUBOŚĆ PANELU

panel 2D 8-6-8 pion 6 mm / poziom 2 x 8 mm

DOSTĘPNE FORMY BRAM SKRZYDŁOWYCH

POWŁOKA ANTYKOROZYJNA

Nasze produkty są optymalnie chronione przed działaniem czynników zewnętrznych. Podstawową ochronę antykorozyjną zapewnia nasz profesjonalny ocynk ogniowy całej powierzchni produktu.

POWŁOKA MALARSKA RAL

Drugim elementem zabezpieczającym jest lakierowanie proszkowe, które realizujemy w pełnej gamie kolorów RAL. Malowanie proszkowe stanowi ponadto stylowe wykończenie naszych produktów.

PRZYKŁADOWE ROZWIĄZANIE SYSTEMOWE

NASZE POZOSTAŁE PRODUKTY

PANEL 2D 656

PANEL 2D 656

PANEL 2D 868

PANEL 2D 868

BRAMY PRZESUWNE

BRAMY PRZESUWNE

BRAMY SKRZYDŁOWE

BRAMY SKRZYDŁOWE

FURTKI METALOWE

FURTKI METALOWE

SYSTEMY MOCOWAŃ

SYSTEMY MOCOWAŃ

Zapytaj o bramy skrzydłowe

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych bramach skrzydłowych, potrzebujesz dokładnej wyceny, chcesz zobaczyć więcej zdjęć z naszych realizacji lub masz jakieś inne pytanie donośnie naszej oferty, to skontaktuj się z nami.