Bramy Skrzydłowe

Bramy Jedno- i Dwuskrzydłowe

Bramy skrzydłowe do paneli ogrodzeniowych firmy JANMET do doskonała jakość i pełna odporność na korozję w przystępnej cenie. Oferujemy bramy stalowe jedno- i dwuskrzydłowe wykonane z profili zamkniętych z panelowym wypełnieniem w formie stalowej kraty. Każdą z naszych bram wykonujemy przy uwzględnieniu indywidualnych wymagań klientów w zakresie formy, rozmiaru, jak i wykończenia. Bramy JANMET dostępne są w szerokiej gamie wariantów kształtu i rozmiarów skrzydła, dzięki temu łatwo dobrać je można do każdego rodzaju otoczenia i stylu architektury, od współczesnej i przemysłowej po klasyczną. Nasze bramy wjazdowe dwuskrzydłowe wyposażone są w nowoczesne zawiasy i zamki, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz tworzyw odpornych na promieniowanie UV, które gwarantują lata bezawaryjnego użytkowania. Brama JANMET to bezpieczeństwo i dobry styl dla każdej firmy.

Charakterystyka Bram Skrzydłowych

Bramy metalowe dwuskrzydłowe firmy JANMET wykonane są z zamkniętych stalowych kształtowników o przekroju prostokątnym. Obok standardowej szerokości wjazdu 6 m, na zamówienie wykonujemy również bramy o nietypowych szerokościach aż do 16 m. Nasze bramy wykończone są w technologii DUPLEX – ocynkowania połączonego z lakierowaniem proszkowym w barwach z palety RAL. Dzięki dostarczanej przez nas kompletnej, niezależnej konstrukcji wsporczej bramę JANMET zamontować można do dowolnego rodzaju ogrodzenia, tak metalowym, jak i murowanym. W skład oferowanego zestawu wchodzą 2 słupy oraz 2 skrzydła wraz z kompletem okuć: zestawem zawiasów ze stali nierdzewnej oraz wybranym typem zamka. W zależności od potrzeb, dostarczamy słupy gotowe do zabetonowania lub wyposażone w stopę przystosowaną do montażu do istniejącego podłoża. Proponujemy naszym klientom zamki marki Locinox w wersji standardowej, elektrycznej lub zabezpieczonej mechanicznie kodem cyfrowym.

Specyfikacja Techniczna Bram Skrzydłowych

POWŁOKA ANTYKOROZYJNA

cynkowanie ogniowe

MAKSYMALNA SZEROKOŚĆ BRAMY

22000 mm

POWŁOKA MALARSKA

malowanie proszkowe RAL

DOSTĘPNE WYSOKOŚCI BRAM

830, 1030, 1230, 1430, 1630, 1830, 2030, 2230, 2430 mm

WYMIARY PROFILU RAMY

60x60mm lub 60x40mm

WYPEŁNIENIE BRAMY

panel 2D – 8/6/8

 

Dostępne Formy Bram Skrzydłowych

Powłoka Antykorozyjna

Cynkowanie galwaniczne oraz ogniowe to dwie techniki zabezpieczania ogrodzeń przed korozją oraz działaniem warunków atmosferycznych. Korzystanie z tych technologii pozwala na uzyskanie mocno odmiennych rezultatów i tym samym końcowych parametrów gotowego wyrobu. Nasze wyroby są optymalnie chronione przed działaniem czynników zewnętrznych dzięki zastosowaniu  profesjonalnego ocynku ogniowego, który pokrywa całą powierzchnię oferowanych produktów.

Powłoka Malarska RAL

Drugim elementem zabezpieczającym nasze bramy jest lakierowanie proszkowe, które realizujemy w pełnej gamie kolorów RAL. Malowanie proszkowe stanowi ponadto stylowe wykończenie naszych produktów.

Przykładowa Realizacja Bramy Dwuskrzydłowej

Brama skrzydłowa panelowa - JANMET

Nasze Pozostałe Produkty

Panele 2D
Bramy
Furtki
Akcesoria