Furtki metalowe

FURTKI METALOWE I ICH ZALETY

Furtki metalowe są coraz bardziej popularne, głównie ze względu na swoją uniwersalność i estetyczny wygląd. Można je zastosować w otoczeniu domowym bądź przemysłowym. Na rynku są dostępne różne ich rodzaje, co sprawia, że mogą być one bardzo funkcjonalne. Furtki ogrodowe metalowe pasują zarówno do ogrodzeń panelowych, siatki ogrodzeniowej, a nawet do ogrodzeń betonowych. Ich prosta forma dopuszcza różne wersje górnej części skrzydeł. Furtki metalowe złożone są ze skrzydła, dwóch słupków i całego kompletu zawiasów oraz zamku z klamką. Dzięki temu furtki do paneli ogrodzeniowych są łatwe i szybkie do zamontowania. Oprócz tego ich głównym atutem w użytkowaniu jest trwałość i wysoka wytrzymałość, na przykład na działanie czynników atmosferycznych.

FURTKI DO OGRODZEŃ PANELOWYCH

Trwałość i nienaganny wygląd przez lata są zapewnione poprzez zabezpieczenie antykorozyjne, na które składa się podwójna warstwa złożona z ocynku ogniowego i powłoki malarskiej RAL. Wielkim ułatwieniem jest to, że mogą Państwo swobodnie dobrać wysokość i szerokość furtki, jak również grubość paneli pod kątem reszty ogrodzenia i własnych preferencji. Decydując się na furtki ogrodzeniowe metalowe od JANMET, można mieć pewność, że cynkowanie ogniowe skutecznie zabezpieczy je przed korozją. Ważna jest również estetyka. Ta osiągana jest z pomocą trwałej warstwy farby, która nadaje całej konstrukcji efektowny wygląd. Choć szkielet jest najważniejszą częścią, również ważne są elementy montażowe. Dużym atutem naszych furtek metalowych jest to, że w ich skład wchodzi również komplet elementów montażowych wysokiej jakości. Wszystkie newralgiczne detale, takie jak zawiasy czy zamek, także zostały wykonane z materiałów odpornych na korozję i działanie wilgoci. Oprócz tradycyjnego zamknięcia, na specjalne życzenie Klienta, w każdej furtce można zamontować system zamków elektrycznych.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA FURTEK METALOWYCH

POWŁOKA ANTYKOROZYJNA

cynkowanie ogniowe

SZEROKOŚĆ FURTKI

max 2000 mm

POWŁOKA MALARSKA

malowanie proszkowe RAL

WYSOKOŚĆ FURTKI

830, 1030, 1230, 1430, 1630, 1830, 2030, 2230, 2430 mm

WYMIARY PROFILU RAMY

szerokość 4cm, głębokość 6cm

GRUBOŚĆ PANELU

panel 2D 8-6-8 pion 6 mm / poziom 2 x 8 mm

DOSTĘPNE FORMY FURTEK METALOWYCH

POWŁOKA ANTYKOROZYJNA

Nasze produkty są optymalnie chronione przed działaniem czynników zewnętrznych. Podstawową ochronę antykorozyjną zapewnia nasz profesjonalny ocynk ogniowy całej powierzchni produktu.

POWŁOKA MALARSKA RAL

Drugim elementem zabezpieczającym jest lakierowanie proszkowe, które realizujemy w pełnej gamie kolorów RAL. Malowanie proszkowe stanowi ponadto stylowe wykończenie naszych produktów.

PRZYKŁADOWE ROZWIĄZANIE SYSTEMOWE

NASZE POZOSTAŁE PRODUKTY

PANEL 2D 656

PANEL 2D 656

PANEL 2D 868

PANEL 2D 868

BRAMY PRZESUWNE

BRAMY PRZESUWNE

BRAMY SKRZYDŁOWE

BRAMY SKRZYDŁOWE

FURTKI METALOWE

FURTKI METALOWE

SYSTEMY MOCOWAŃ

SYSTEMY MOCOWAŃ

Zapytaj o furtki metalowe

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych furtkach metalowych, potrzebujesz dokładnej wyceny, chcesz zobaczyć więcej zdjęć z naszych realizacji lub masz jakieś inne pytanie donośnie naszej oferty, to skontaktuj się z nami.