Furtki Posesyjne

Furtki Posesyjne I Ich Zalety

Furtki metalowe są coraz bardziej popularne, głównie ze względu na swoją uniwersalność i estetyczny wygląd. Można je zastosować w otoczeniu domowym bądź przemysłowym. Na rynku są dostępne różne ich rodzaje, co sprawia, że mogą być one bardzo funkcjonalne. Furtki ogrodowe metalowe pasują zarówno do ogrodzeń panelowych, siatki ogrodzeniowej, a nawet do ogrodzeń betonowych. Ich prosta forma dopuszcza różne wersje górnej części skrzydeł. Furtki metalowe złożone są ze skrzydła, dwóch słupków i całego kompletu zawiasów oraz zamku z klamką. Dzięki temu furtki do paneli ogrodzeniowych są łatwe i szybkie do zamontowania. Oprócz tego ich głównym atutem w użytkowaniu jest trwałość i wysoka wytrzymałość, na przykład na działanie czynników atmosferycznych.

 

Furtki Do Ogrodzeń Panelowych

Trwałość i nienaganny wygląd przez lata są zapewnione poprzez zabezpieczenie antykorozyjne, na które składa się podwójna warstwa złożona z ocynku ogniowego i powłoki malarskiej RAL. Wielkim ułatwieniem jest to, że mogą Państwo swobodnie dobrać wysokość i szerokość furtki, jak również grubość paneli pod kątem reszty ogrodzenia i własnych preferencji. Decydując się na furtki ogrodzeniowe metalowe od JANMET, można mieć pewność, że cynkowanie ogniowe skutecznie zabezpieczy je przed korozją. Ważna jest również estetyka. Ta osiągana jest z pomocą trwałej warstwy farby, która nadaje całej konstrukcji efektowny wygląd. Choć szkielet jest najważniejszą częścią, również ważne są elementy montażowe. Dużym atutem naszych furtek metalowych jest to, że w ich skład wchodzi również komplet elementów montażowych wysokiej jakości. Wszystkie newralgiczne detale, takie jak zawiasy czy zamek, także zostały wykonane z materiałów odpornych na korozję i działanie wilgoci. Oprócz tradycyjnego zamknięcia, na specjalne życzenie Klienta, w każdej furtce można zamontować system zamków elektrycznych.

Specyfikacja Techniczna Furtki Posesyjnej

POWŁOKA ANTYKOROZYJNA

cynkowanie ogniowe

MAKSYMALNA SZEROKOŚĆ FURTKI

2000 mm

POWŁOKA MALARSKA

malowanie proszkowe RAL

DOSTĘPNE WYSOKOŚCI FURTEK

830, 1030, 1230, 1430, 1630, 1830, 2030, 2230, 2430 mm

WYMIARY PROFILU RAMY

60x60mm lub 60x40mm

WYPEŁNIENIE FURTKI

panel 2D – 8/6/8

 

Dostępne Formy Furtek Posesyjnych

Powłoka Antykorozyjna

Cynkowanie galwaniczne oraz ogniowe to dwie techniki zabezpieczania ogrodzeń przed korozją oraz działaniem warunków atmosferycznych. Korzystanie z tych technologii pozwala na uzyskanie mocno odmiennych rezultatów i tym samym końcowych parametrów gotowego wyrobu. Nasze wyroby są optymalnie chronione przed działaniem czynników zewnętrznych dzięki zastosowaniu  profesjonalnego ocynku ogniowego, który pokrywa całą powierzchnię oferowanych produktów.

Powłoka Malarska RAL

Kolejnym elementem zabezpieczającym nasze furtki metalowe jest lakierowanie proszkowe, które realizujemy w pełnej gamie kolorów RAL. Malowanie proszkowe stanowi ponadto stylowe wykończenie naszych produktów.

Przykładowa Realizacja Furtki Posesyjnej

Furtka panelowa - JANMET

Nasze Pozostałe Produkty

Panele 2D
Bramy
Furtki
Akcesoria