Realizacja 16: Panele ogrodzeniowe dla sklepu z parkingiem

About This Project

W tej realizacji mamy do zaprezentowania ogrodzenie panelowe ocynkowane ogniowo, niemalowane. Jest to klasyczna wersja ogrodzenia panelowego, które wyznacza ogrodzony teren, dba o bezpieczeństwo oraz chroni prywatność. Idealnie sprawdza się zarówno dla małych jak i dużych przestrzeni. Jego cena jest korzystana, a samo ogrodzenie jest solidne i stabilne. Dodatkowo jest ono uniwersalne i prezentuje się dobrze na każdym tle.

Ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe

Panele ogrodzeniowe wykonane są z najwyższej jakości stali. Ocynkowanie ogniowe chroni je przed korozją i zapewnia dobry długoletni wygląd. Malowanie proszkowe wykonywane jest na życzenie klienta. Sprawia ono, że malowana powierzchnia pozostaje gładka. Farba proszkowa jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i długo utrzymuje się na ogrodzeniu.

Ogrodzenie panelowe zostało tutaj użyte do ogrodzenia sklepu razem z parkingiem. Ogrodzenie doskonale się sprawdza i spełnia wszystkie swoje funkcje. Panele ogrodzeniowe odgradzają teren sklepu, ale nie zasłaniają go, dzięki czemu klient nie ma problemu, żeby do niego trafić.

Brama z napędem elektrycznym

Te ogrodzenie posiada również bramę przesuwną, która w godzinach otwarcia wpuszcza i wypuszcza klientów, a w godzinach zamknięcia zapewnia bezpieczeństwo. Brama jest elektryczna i za pomocą napędu  można jej używać wygodnie i szybko bez wysiłku fizycznego.

W naszej ofercie posiadamy inne rodzaje bram, również obsługiwane manualnie, a także najpopularniejsze typy furtek.

Nasza firma oferuje pełen zakres usług od produkcji po sam montaż.

Category
Dla firmy
Tags
brama przesuwana, Brama przesuwna, ocynkowanie ogniowe, ogrodzenie panelowe, panele ogrodzeniowe
Szanowni klienci, w związku z okresem urlopowym w dniach 17.07.2021 - 02.08.2021 siedziby stacjonarne oraz infolinie telefoniczne firmy JANMET są zamknięte. Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować na nasz adres e-mail oraz za pomocą formularzy kontaktowych. Przepraszamy za utrudnienia.
+ +