Realizacja 16: Panele ogrodzeniowe dla sklepu z parkingiem

O tej realizacji

W tej realizacji mamy do zaprezentowania ogrodzenie panelowe ocynkowane ogniowo, niemalowane. Jest to klasyczna wersja ogrodzenia panelowego, które wyznacza ogrodzony teren, dba o bezpieczeństwo oraz chroni prywatność. Idealnie sprawdza się zarówno dla małych jak i dużych przestrzeni. Jego cena jest korzystana, a samo ogrodzenie jest solidne i stabilne. Dodatkowo jest ono uniwersalne i prezentuje się dobrze na każdym tle.

Ocynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe

Panele ogrodzeniowe wykonane są z najwyższej jakości stali. Ocynkowanie ogniowe chroni je przed korozją i zapewnia dobry długoletni wygląd. Malowanie proszkowe wykonywane jest na życzenie klienta. Sprawia ono, że malowana powierzchnia pozostaje gładka. Farba proszkowa jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i długo utrzymuje się na ogrodzeniu.

Ogrodzenie panelowe zostało tutaj użyte do ogrodzenia sklepu razem z parkingiem. Ogrodzenie doskonale się sprawdza i spełnia wszystkie swoje funkcje. Panele ogrodzeniowe odgradzają teren sklepu, ale nie zasłaniają go, dzięki czemu klient nie ma problemu, żeby do niego trafić.

Brama z napędem elektrycznym

Te ogrodzenie posiada również bramę przesuwną, która w godzinach otwarcia wpuszcza i wypuszcza klientów, a w godzinach zamknięcia zapewnia bezpieczeństwo. Brama jest elektryczna i za pomocą napędu  można jej używać wygodnie i szybko bez wysiłku fizycznego.

W naszej ofercie posiadamy inne rodzaje bram, również obsługiwane manualnie, a także najpopularniejsze typy furtek.

Nasza firma oferuje pełen zakres usług od produkcji po sam montaż.

Kategoria
Dla firmy
Tags
brama przesuwana, Brama przesuwna, ocynkowanie ogniowe, ogrodzenie panelowe, panele ogrodzeniowe