Realizacja 33: Systemowe ogrodzenie z paneli 2D dla Decathlonu

Kategoria
Dla firmy
O tej realizacji

Panele ogrodzeniowe charakteryzują się solidnym wykonaniem, stabilnością i uniwersalnością. Świetnie sprawdzą się zarówno dla domu z ogrodem jak i dla dużego terenu firmy. Ogrodzenie panelowe składa się z przęseł i słupków. Mimo swojej prostoty wygląda estetycznie i jest bardzo funkcjonalne.

Ten system ogrodzeniowy wyznacza teren firmy, chroni prywatność i dba o bezpieczeństwo. Zamontowane ogrodzenie nie pozwoli wchodzić na teren przedsiębiorstwa w godzinach zamknięcia.

Cynkowanie i malowanie

Panele ocynkowano ogniowo, żeby chronić je przed korozją i wszelkimi uszkodzeniami. Dzięki temu zabiegowi ogrodzenie jest jeszcze bardziej wytrzymałe i nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Istnieje również możliwość pomalowania ogrodzenia na kolor wybrany z palety RAL. Ogrodzenia malujemy metodą proszkową, która gwarantuje trwałość i bardzo dobry wygląd.

Te ogrodzenie panelowe zostało zamontowane dla dużego terenu firmy Decathlon, gdzie bardzo dobrze się sprawdza. Ogrodzenie spełnia swoje funkcje i wizualnie pasuje do budynku przedsiębiorstwa.

5 bram i 5 furtek

System ogrodzeniowy w tej realizacji składa się z 5 bram przemysłowych i 5 furtek. Wszystkie bramy i furtki posiadają prostą ramę górną.

W skład ogrodzenia wchodzą dokładnie 4 bramy przesuwne i jedna brama składana. Wszystkie wyposażone są w napędy elektrycznie i otwierają się automatycznie. Jest to bardzo wygodne i praktyczne, bramy otwierają się szybciej oraz bez użycia siły. To zdecydowane udogodnienie w dużej firmy, która przyjmuje wielu klientów i dostawców.

Furtki posiadają klamkę i zamek, więc otwierają się i zamykają manualnie. 4 furtki znajdują się przy bramach, a jedna została zamontowana w środku ogrodzenia.