Panel 2D 656

PANELE OGRODZENIOWE 2D 656 – ZASTOSOWANIA

System ogrodzeniowy oparty na panelach 656 to najlepsze rozwiązanie do grodzenia działek budowlanych, terenów firm, prywatnych posesji czy osiedli strzeżonych. Na ten system ogrodzeniowy często decydują się również deweloperzy, którzy chcą rozdzielić na przykład ogródki, które przynależą do mieszkań lub domków jednorodzinnych. Ogrodzenia panelowe 2D 656 sprawdzają się również w infrastrukturze przemysłowej i przy wydzielaniu powierzchni przynależnych do instytucji i miejsc publicznych, czyli boisk sportowych, ośrodków sportu czy placów zabaw. Panel 2D 656 to tańsza i lżejsza wersja panelu 868. W przypadku tego rozwiązania zastosowano druty pionowe o średnicy 5mm i poziome o średnicy 6mm. Mniejsza średnica drutów sprawia też, że cena ogrodzenia jest nieco niższa. W porównaniu do paneli przetłaczanych, panele ogrodzeniowe 2D 656 są ponad dwukrotnie cięższe, a co za tym idzie, także dwukrotnie wytrzymalsze. Innym, ważnym aspektem jest estetyka. Panele ogrodzeniowe 2D po prostu wyglądają znacznie lepiej. Za takim ogrodzeniem nikt nie poczuje się jak w więzieniu.

OGRODZENIA PANELOWE 2D 656 OD JANMET

Panel ogrodzeniowy 2D 656 to rozwiązanie, które będzie służyło przez długie lata. Ogrodzenie jest bardzo dobrze zabezpieczone przed korozją metodą ocynku ogniowego. Warstwa ocynku w tej metodzie cynkowania jest bardzo gruba (nawet do 50 mikrometrów) i bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, o które nie trudno. To sprawia, że większość uszkodzeń nie spowoduje powstawania korozji na ogrodzeniu. Nasze ogrodzenia dostępne są również w wersji malowanej proszkowo, co nie tylko podnosi ich estetykę i pozwala dopasować je do koloru elewacji, lecz także dodatkowo zabezpiecza przed korozją. W naszej ofercie dostępne są wszystkie kolory z palety barw RAL. Panele ogrodzeniowe 2D 656 dostępne są w kilku wysokościach – od 830 do 2430 mm, co pozwala na idealne dopasowanie do własnych potrzeb. Wszystkie panele mają standardową szerokość wynoszącą 2500mm. W naszej ofercie posiadamy również słupy montażowe do ogrodzenia oraz furtki wejściowe i bramy wjazdowe, które można do tego ogrodzenia dopasować.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA PANELU 2D 656

POWŁOKA ANTYKOROZYJNA

cynkowanie ogniowe

SZEROKOŚĆ PANELU

2500 mm

POWŁOKA MALARSKA

malowanie proszkowe RAL

WYSOKOŚĆ PANELU

830, 1030, 1230, 1430, 1630, 1830, 2030, 2230, 2430 mm

WYMIARY SŁUPKA

szerokość 4cm, głębokość 6cm

GRUBOŚĆ PRĘTÓW

6/5/6: pion 5 mm / poziom 2 x 6 mm

DOSTĘPNE WYSOKOŚCI PANELU 2D 656

POWŁOKA ANTYKOROZYJNA

Nasze produkty są optymalnie chronione przed działaniem czynników zewnętrznych. Podstawową ochronę antykorozyjną zapewnia nasz profesjonalny ocynk ogniowy całej powierzchni produktu.

POWŁOKA MALARSKA RAL

Drugim elementem zabezpieczającym jest lakierowanie proszkowe, które realizujemy w pełnej gamie kolorów RAL. Malowanie proszkowe stanowi ponadto stylowe wykończenie naszych produktów.

PRZYKŁADOWE ROZWIĄZANIE SYSTEMOWE

NASZE POZOSTAŁE PRODUKTY

PANEL 2D 656

PANEL 2D 656

PANEL 2D 868

PANEL 2D 868

BRAMY PRZESUWNE

BRAMY PRZESUWNE

BRAMY SKRZYDŁOWE

BRAMY SKRZYDŁOWE

FURTKI METALOWE

FURTKI METALOWE

SYSTEMY MOCOWAŃ

SYSTEMY MOCOWAŃ

Zapytaj o panele 656

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych panelach 656, potrzebujesz dokładnej wyceny, chcesz zobaczyć więcej zdjęć z naszych realizacji lub masz jakieś inne pytanie donośnie naszej oferty, to skontaktuj się z nami.