Realizacja 19: Ogrodzenie panelowe dla służby holowniczej

O tej realizacji

W tej realizacji przedstawimy ogrodzenie panelowe w kolorze antracyt. Panele ogrodzeniowe wykonane są z najwyższej jakości stali. Całość jest ocynkowana ogniowo, co chroni przed korozją i zniszczeniami. Ogrodzenie jest malowane proszkowo, dzięki czemu farba jest równomiernie rozprowadzona i długo utrzymuje swój świeży wygląd. Kolor ogrodzenia można wybrać z palety RAL.

Panele ogrodzeniowe nadają się dla każdych powierzchni, zarówno małych jak i dużych. Świetnie sprawdzą się również na nierównym terenie. Ogrodzenie panelowe spełnia wiele ważnych funkcji takich jak: wyznaczanie terenu posesji, ochrona prywatności i dbanie o bezpieczeństwo.

Ogrodzenie panelowe dla firmy

Tutaj ogrodzenie panelowe zostało zamontowane dla firmy służby holowniczej. Idealnie się to sprawdza i spełnia swoje zadania. Dodatkowo nie zasłania ono firmy, dzięki czemu łatwo ją zareklamować, a potencjalnie klienci bez problemu ją zobaczą. Kolejną zaletą paneli ogrodzeniowych jest to, że można na nich umieścić plakat reklamowy dla swojej działalności.

Wygodna i prosta w obsłudze brama

Te ogrodzenie panelowe składa się z bramy przesuwnej i furtki. Brama otwierana jest automatycznie za pomocą zainstalowanego napędu elektrycznego. Jest bardzo wygodne rozwiązanie. Bramę można szybko i łatwo otwierać i zamykać nawet z większej odległości. Furtka znajduje się zaraz przy bramie i jest obsługiwana manualnie.

W naszej ofercie posiadamy również bramy skrzydłowe lub inne warianty ogrodzeń panelowych.

Nasza firma zajmuje się produkcją, dostawą oraz montażem.

Kategoria
Dla firmy
Tags
brama przemysłowa, Brama przesuwna, ogrodzenie panelowe, panele ogrodzeniowe