Pozostałe Akcesoria

Uchwyt / Łącznik Mocujący Ogrodzeń Panelowych

Zawiasy Do Bram I Furtek Skrzydłowych

Zawias do bramy i furtki panelowej

Wózki / Rolki Prowadzące Do Bram Przesuwnych

Gniazda Najazdowe Do Bram Przesuwnych

Gniazdo najazdowe do bramy przesuwnej
LAKQ U3 – Zamek Przemysłowy

LAKQ U3 – Zamek Przemysłowy ( Pod Wkładkę Szwajcarską )

Zamek przemysłowy z mechanizmem nierdzewnym i w obudowie aluminiowej. Jest przygotowany pod wkładkę Ø 22 mm (szwajcarska wkładka). Dzięki 20 mm ciągłej regulacji rygli zamek można dokładnie wyregulować, aby idealnie zamykał. Skok rygla nierdzewnego o 23 mm zapewnia bezpieczne zamknięcie. W komplecie z klamką aluminiową.

LEKQ U4 – Zamek Elektryczny

Zamek elektryczny z obudową aluminiową i nierdzewnym mechanizmem. Kiedy podane jest napięcie na zamek zablokowane są klamki. Dzięki 20 mm ciągłej regulacji rygli zamek można dokładnie wyregulować, aby idealnie pracował i zamykał. Skok rygla nierdzewnego o 23 mm zapewnia pewne i bezpieczne zamknięcie.

LEKQ U4 – Zamek Elektryczny
LSKZ U2 – Zamek do bram przesuwnych

LSKZ U2 – Zamek Do Bram Przesuwnych

Zamek do bram przesuwnych z nierdzewnym mechanizmem w obudowie aluminiowej. Rygiel Twist i zaczep samokorygujący tworzą solidne i idealnie współpracujące zamknięcie.

KEYDROP – Aluminiowy Zaczep Bramowy

Rygiel dolny zamykany na klucz. Ten sam rozstaw montażowy, co VSF/VSA. To rozwiązanie pozwala zaryglować skrzydło w pozycji zamkniętej oraz w pozycji otwartej.

KEYDROP – Aluminiowy Zaczep Bramowy - rygiel dolny
UGC – Aluminiowy zaczep bramowy

UGC – Aluminiowy Zaczep Bramowy

Aluminiowy zaczep bramowy. Regulowany chwytak może w prosty sposób zostać obrócony. Odbojnik gumowy i chwytak z krawędzią z tworzywa sztucznego ochraniają przed uszkodzeniem bramy. Montaż w betonie. Dedykowany dla profili bramowych o szerokości od 40 mm do 60 mm. Możliwość regulacji chwytaka góra – dół w zakresie 40 mm.

Nasze Pozostałe Produkty

Panele 2D
Bramy
Furtki
Akcesoria