Bramy Przesuwne

Zalety Bram Wjazdowych Przesuwnych

Bramy wjazdowe przesuwne mogą być wykorzystane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w posesjach firmowych. Niewątpliwą zaleta bramy przesuwnej jest jej odporność na tzw. efekt „obwieszania”, co może mieć miejsce w przypadku bram skrzydłowych innych producentów. Bramy przesuwne samonośne mogą być znacznie szersze, niż bramy skrzydłowe, dzięki czemu nadadzą się do ogrodzenia wjazdu wszędzie tam, gdzie konieczne jest zamknięcie stosunkowo szerokiego wjazdu. Firma JANMET zajmuje się produkcją bram przesuwnych o długości nawet do 16 metrów, co w zupełności wystarcza do większości zastosowań. Wszystkie bramy ogrodzeniowe przesuwne produkowane przez naszą firmę dostarczane są wraz z prowadnicami, po których poruszają się dobrze ułożyskowane wózki. Gwarantuje to płynne otwieranie i zamykanie bramy niezależnie od tego, czy jest ona otwierana ręcznie, czy za pomocą napędu elektrycznego. Wysoką jakość i trwałość bram gwarantuje dobre zabezpieczenie przed korozją – albo przez cynkowanie ogniowe, albo w tak zwanym systemie DUPLEX, czyli przez ocynk ogniowy i malowanie proszkowe na jeden z kolorów dostępnych w palecie RAL.

Charakterystyka Bram Ogrodzeniowych

Wszystkie bramy przesuwne dostępne w naszej ofercie są wykonane z profili stalowych o przekroju 30x40mm. Zapewnia to wystarczającą sztywność i wytrzymałość. Nasze bramy są także dobrze zabezpieczone przed korozją. W zależności od preferencji klienta możemy zabezpieczyć bramę tylko przez cynkowanie ogniowe lub przez cynkowanie ogniowe i malowanie proszkowe na jeden z kolorów palety RAL. Drugie rozwiązanie jest bardziej estetyczne i lepiej pasuje do domów jednorodzinnych. Decydując się na wykonanie bramy w naszej firmie, klient ma do wyboru kilka atrakcyjnych wzorów. Na zamówienie możemy wykonać projekt indywidualny – wtedy wszystkie szczegóły są do ustalenia. Każda brama dostarczana jest wraz ze słupami do zabetonowania lub z słupami ze specjalnymi stopami, w których znajdują się otwory. Umożliwia to ich zakotwienie w istniejącym podłożu. Oprócz tego w zestawie znajduje się słup prowadzący, słup najazdowy, wózki, zamek hakowy z wkładką bębenkową oraz listwa zębata pod napęd, która umożliwia montaż automatyki. Oczywiście oferujemy również profesjonalny montaż bram oraz ogrodzeń panelowych naszej produkcji.

Specyfikacja Techniczna Bram Przesuwnych

POWŁOKA ANTYKOROZYJNA

cynkowanie ogniowe

MAKSYMALNA SZEROKOŚĆ BRAMY

11000 mm

POWŁOKA MALARSKA

malowanie proszkowe RAL

DOSTĘPNE WYSOKOŚCI BRAM

830, 1030, 1230, 1430, 1630, 1830, 2030, 2230, 2430 mm

WYMIARY PROFILU RAMY

60x60mm lub 60x40mm

WYPEŁNIENIE BRAMY

panel 2D – 8/6/8

 

Dostępne Formy Bram Przesuwnych

Powłoka Antykorozyjna

Cynkowanie galwaniczne oraz ogniowe to dwie techniki zabezpieczania ogrodzeń przed korozją oraz działaniem warunków atmosferycznych. Korzystanie z tych technologii pozwala na uzyskanie mocno odmiennych rezultatów i tym samym końcowych parametrów gotowego wyrobu. Nasze wyroby są optymalnie chronione przed działaniem czynników zewnętrznych dzięki zastosowaniu  profesjonalnego ocynku ogniowego, który pokrywa całą powierzchnię oferowanych produktów.

Powłoka Malarska RAL

Drugim elementem zabezpieczającym nasze bramy jest lakierowanie proszkowe, które realizujemy w pełnej gamie kolorów RAL. Malowanie proszkowe stanowi ponadto stylowe wykończenie naszych produktów.

Przykładowa Realizacja Bramy Przesuwnej

Brama przesuwna panelowa - JANMET

Nasze Pozostałe Produkty

Panele 2D
Bramy
Furtki
Akcesoria
Panele 2D
Bramy
Furtki
Akcesoria