Ogrodzenia systemowe

Nasza oferta w zakresie paneli ogrodzeniowych

OFERTA

Ogrodzenia systemowe / Bramy / Furtki /  Elementy montażowe

OGRODZENIA SYSTEMOWE 2D 656

Ogrodzenie Systemowe Proste 2D 656 to profesjonalny system wykonany z drutów poziomych 6 mm oraz pionowych 5 mm. Dzięki swojej budowie odznacza się dużą wytrzymałością oraz sztywnością. Wysoka jakość wykonania zapewnia odporność na uszkodzenia.

OGRODZENIA SYSTEMOWE 2D 868

Ogrodzenie Systemowe Proste 2D 868 jest wykonane z drutów poziomych 8 mm oraz pionowych 6 mm. Ten typ ogrodzenia jest szczególnie wytrzymały i idealnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w firmie.

FURTKI METALOWE

Lata doświadczeń pozwoliły zaprojektować lekką i łatwą w użytkowaniu furtkę o dużej wytrzymałości, trwałości i funkcjalności. Wykonana z najwyższej jakości materiałów i komponentów. Zabezpieczona antykorozyjnie poprzez zastosowanie podwójnej powłoki w formie ocynku ogniowego i powłoki malarskiej RAL.

BRAMY PRZESUWNE

 

Bramy przesuwne to nowoczesne, trwałe i komfortowe w użytkowaniu konstrukcje. Niezawodne działanie bramy zapewnia specjalny system samonośny. W celu jej zamontowania nie potrzeba dużej powierzchni na posesji. Istotne jest natomiast umiejscowienie furtki. Rama bramy wykonana jest z wytrzymałych profilów zamkniętych 60 x 40 mm lub 60 x 60 mm z wysokiej jakości stali.

BRAMY SKRZYDŁOWE

 

Bramy skrzydłowe mają bardziej klasyczny charakter niż bramy przesuwne. Istotne jest to, że ich skrzydła otwierają się do wewnątrz, więc należy wziąć pod uwagę wielkość działki. Rama bramy wykonana jest z wytrzymałych profilów zamkniętych 60 x 40 mm lub 60 x 60 mm z wysokiej jakości stali.

SYSTEMY MOCOWAŃ

Strategia produkcyjna naszej firmy, której główną cechą jest otwartość na innowacyjność pozwoliła na wypracowanie szeregu oryginalnych rozwiązań systemów montażowych.  Wieloletnie doświadczenie w montażu ogrodzeń pozwoliło nam na zrozumienie  tematu od podstaw, stąd wiemy jak istotnym elementem są tego typu detale.