Ogrodzenia panelowe systemowe

Oferujemy najwyższej jakości ogrodzenia systemowe-panelowe, zwane również panelami 2D. Nasza oferta obejmuje przy tym zarówno panele 656, dedykowane dla domów jednorodzinnych, oraz panele 868, szczególnie wytrzymałe i przeznaczone do specjalnych wymagań w zakresie trwałości.

Ogrodzenie systemowe proste 2D 656 to profesjonalny system wykonany z drutów poziomych 6 mm oraz pionowych 5 mm. Dzięki swojej budowie odznacza się dużą wytrzymałością oraz sztywnością. Wysoka jakość wykonania zapewnia odporność na uszkodzenia.

Panel 656 - mocowanie
Panel 868 - mocowanie

Ogrodzenie systemowe 868 jest wykonane z drutów poziomych 8 mm oraz pionowych 6 mm. Ten typ ogrodzenia jest szczególnie wytrzymały, odporny oraz stabilny i idealnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w firmie.

Lata doświadczeń pozwoliły zaprojektować lekką i łatwą w użytkowaniu furtkę panelową o dużej wytrzymałości, trwałości i funkcjalności. Wykonana z najwyższej jakości materiałów i komponentów. Zabezpieczona antykorozyjnie poprzez zastosowanie podwójnej powłoki w formie ocynku ogniowego i powłoki malarskiej RAL.

Furtki metalowe posesyjne
Bramy przesuwne panelowe

Bramy przesuwne to nowoczesne, trwałe i komfortowe w użytkowaniu konstrukcje. Niezawodne działanie bramy zapewnia specjalny system samonośny. W celu jej zamontowania nie potrzeba dużej powierzchni na posesji. Istotne jest natomiast umiejscowienie furtki. Rama bramy wykonana jest z wytrzymałych profili zamkniętych 60 x 40 mm lub 60 x 60 mm z wysokiej jakości stali.

Bramy skrzydłowe mają bardziej klasyczny charakter niż bramy przesuwne. Istotne jest to, że ich skrzydła otwierają się do wewnątrz, więc należy wziąć pod uwagę wielkość działki. Rama bramy skrzydłowej, zwanej również bramą rozwierną, wykonana jest z wytrzymałych profili zamkniętych 60 x 40 mm lub 60 x 60 mm z wysokiej jakości stali.

Bramy skrzydłowe panelowe

Strategia produkcyjna naszej firmy, której główną cechą jest otwartość na innowacyjność pozwoliła na wypracowanie szeregu oryginalnych rozwiązań systemów montażowych. Wieloletnie doświadczenie w montażu ogrodzeń pozwoliło nam na zrozumienie tematu od podstaw, stąd wiemy jak istotnym elementem są tego typu detale. Wykonane z najlepszych solidnych materiałów typu stal nierdzewna oraz kompozyt pozwolą na wieloletnią eksploatację wspomnianych elementów.

Akcesoria - słupek z listwą