Piaskowanie

Jedną z najpopularniejszych i najbardziej skutecznych metod czyszczenia powierzchni takich jak beton, metal, tworzywa sztuczne czy drewno jest piaskowanie. Jest to proces technologiczny pozwalający na usunięcie zabrudzeń, przebarwień, starych warstw lakieru oraz przywracający czyszczonej powierzchni idealną gładkość.

 

Firma JANMET oferuje takie czyszczenie dowolnych powierzchni, możliwe jest także piaskowanie przedmiotów wielkogabarytowych, gdyż JANMET dysponuje dużymi komorami do wykonywania tego procesu o wymiarach 10 x 5 x 4 m. Do tego procesu JANMET wykorzystuje wyłącznie rozdrobnione materiały ze źródeł odnawialnych, dbając by proces ten odbywał się w sposób bezpieczny dla środowiska.

 

Takie czyszczenie wykonuje się też oczywiście z restrykcyjnym przestrzeganiem wszystkich przepisów BHP i dbałością o doskonały stan piaskowanych elementów po zakończeniu procesu, dzięki czemu można mieć gwarancję satysfakcji.

Piaskowanie
Cynkowanie ogniowe

Cynkowanie Ogniowe

Stalowe elementy oferowane przez firmę JANMET są odporne na działanie czynników atmosferycznych i upływ czasu dzięki temu, że poddawane są szczególnie skutecznemu procesowi zabezpieczenia, jakim jest cynkowanie ogniowe. Proces ten wykonywany jest w cynkowni Tomabo znajdującej się w Gorzowie Wielkopolskim oraz cynkowni ZINQ zlokalizowanej we Frankfurcie n/Odrą.

 

Do zabezpieczania przedmiotów stalowych przed działaniem wody i powietrza można stosować różne metody, na przykład cynkowanie proszkowe lub elektrolityczne, ale wybierana przez JANMET metoda cynkowania ogniowego jest ekonomiczna i jednocześnie najbardziej skuteczna. Zabezpieczone w ten sposób elementy są nawet kilkanaście razy bardziej odporne na korozję, dzięki czemu są niezwykle trwałe – klienci nie muszą już dbać o ich dodatkową ochronę.

Czytaj Dalej...

Malowanie Proszkowe

Malowanie proszkowe to znakomity sposób na zabezpieczenie różnego rodzaju powierzchni, przede wszystkim metalowych, przez działaniem różnego rodzaju czynników oraz upływu czasu. Pomalowana w ten sposób powierzchnia jest idealnie gładka, a więc lakierowanie proszkowe ma wpływ także na estetykę malowanych przedmiotów, zwłaszcza że w firmie JANMET za każdym razem czyści się malowane w ten sposób przedmioty w technologii piaskowania.

 

Firma JANMET posiada dwie malarnie, w których na życzenie klientów pokrywa i zabezpiecza w ten sposób różnego rodzaju produkty. Jedna z nich znajduje się w Dębnie, a druga, jeszcze bardziej nowoczesna, w Kostrzynie nad Odrą. Przedsiębiorstwo oferuje pełną paletę RAL, co pozwala klientom wybierać pośród wszystkich dostępnych na rynku kolorów farb i lakierów. Dostępne są również ciekawie prezentujące się farby efektowe, na przykład imitujące antyczny metal, które odznaczają się nieco grubszą strukturą, z grubszym i drobniejszym ziarnem, farby matowe i z połyskiem, a nawet w neonowych barwach, którymi standardowo lakieruje się felgi samochodowe.

Czytaj Dalej...
Malowanie proszkowe w naszej malarni
demo-attachment-561-Subtraction-1
demo-attachment-561-Subtraction-1

Potrzebujesz więcej informacji technicznych? Nie znalazłeś tego czego szukasz? Chcesz zadać dodatkowe pytania?

ZADZWOŃ