O nas
Kim jesteśmy?

Firma JANMET to przedsiębiorstwo powstałe z prawdziwej pasji do tworzenia i na bazie wieloletniego doświadczenia w branży metalurgicznej. Założona w 2009 roku firma, mająca swoją siedzibę w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) początkowo z zapleczem personalnym nie przekraczającym kilku osób, w dniu dzisiejszym zatrudnia wysoko wykwalifikowanych rzemieślników w ilości łącznej ponad 40 osób.

Wraz ze wzrostem rynkowego zapotrzebowania na nasze produkty byliśmy zobligowani do rozwoju i poszerzenia działalności, czego wynikiem było otwarcie w 2015 roku drugiej siedziby w oddalonym o 20 km Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie).

Ogrodzenia panelowe malowane proszkowo
Producent ogrodzeń panelowych
Zatrudniamy fachowców w branży
Profesjonalne usługi spawalnicze
Co robimy?

Jak w każdej branży gospodarczej również tutaj na nasz systematyczny rozwój miały ogromny wpływ ciągle zmieniające się trendy. Jednym z takich impulsów był ogromny wzrost zapytań naszych klientów na panele ogrodzeniowe. Chcąc wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom ostatecznie przezbroiliśmy wewnętrzny park maszynowy. Poprzez właściwe modernizacje posiadanego sprzętu a w szczególności zakup nowych linii produkcyjnych staliśmy się jednym z największych w Polsce zachodniej producentów prostych paneli ogrodzeniowych 2D. Aktualnie nasze moce produkcyjne opiewają na ilości zbliżone do 20.000 sztuk gotowych paneli miesięcznie.

Produkcja na tak ogromną skalę pozwala nam nie tylko utrzymać jednolitą, wysoką jakość produktów ale także na zaproponowanie Państwu przystępnych i bardzo konkurencyjnych cen.

,,
Naszą największą siłą jest przez lata budowana znakomita atmosfera pracy. Dzięki temu służbowo jesteśmy partnerami a na co dzień w życiu prywatnym w wielu przypadkach również przyjaciółmi, na których zawsze można polegać...
Krzysztof Potomski / CEO
demo-attachment-561-Subtraction-1
demo-attachment-561-Subtraction-1
O nas
Jak pracujemy?

Jedną z najważniejszych kwestii, która daje nam przewagę nad innymi konkurencyjnymi firmami jest jakość produkcji. Nie byłoby to możliwe bez solidnego wsparcia sprzętowego od naszych partnerów. Chcemy być firmą niezawodną, terminową i skuteczną w działaniu dlatego musimy korzystać z tak samo niezawodnego sprzętu, który każdego dnia pozwala nam na osiąganie konkretnych celów. Dzięki wspomnianej niezawodności możemy skupić się wyłącznie na rozwoju i nie tracić tym samym niezbędnej energii na procesy zbędne.

MAKITA LOGO-01
NICE LOGO-01
HORMANN LOGO-01
WURTH LOGO-01
MILWAUKEE LOGO-01
BENINCA LOGO-01