Realizacja 07: Ocynkowana siatka panelowa oraz brama z zabezpieczeniem przed wspinaniem

Ogrodzenie panelowe dla firm

W przedstawionym projekcie wykonano siatkę z paneli otaczającą duży teren firmowy. Ogrodzenie uzupełniono dodatkowym drutem kolczastym zwieńczającym konstrukcję, który gwarantuje bezpieczeństwo, jako że na ogrodzonym obszarze mieszczą się wartościowe urządzenia fotowoltaiczne.

Siatka panelowa ocynkowana ogniowo

To ogrodzenie panelowe metalowe składa się z bramy, słupków oraz przęseł. Każde z przęseł łączy się z prostokątnymi słupami, zakończonymi nakładką w kształcie stożka. Siatka została ocynkowany ogniowo, co sprawia, że jest odporna na niekorzystne działanie pogody.

Szeroka rozwierana dwuskrzydłowa brama

Ogrodzenie zostało wyposażone w bramę, która jest wyjątkowo szeroka i wysoka.  Jest to rozwierana dwuskrzydłowa brama otwierana ręcznie, wyposażona w zamek i klamkę. Bramę panelową zaopatrzono dodatkowo w listę zębatą u jej szczytu, która skutecznie utrudnia jej pokonanie i wspinanie się na nią.

W tego typu konstrukcji może zostać zainstalowana furtka z zamkiem oraz uchwytem, a także domofon i skrzynka. W zależności od Państwa życzeń, projekt można odpowiednio przystosować.

Ogrodzenie panelowe 656 z tego projektu zapewnia bezpieczeństwo, ponadto jest stabilne, wytrzymałe, odporne na różne warunki pogodowe i idealne do ogrodzenia terenu firmy.