Realizacja 18: Ogrodzenie panelowe w kolorze niebieskim

Tutaj prezentujemy ogrodzenie panelowe idealne zarówno dla domu jak i firmy. Ogrodzenie panelowe zachwyca prostotą i estetyką, dlatego zyskuje coraz większą popularność. Świetnie dopasowuje się do przestrzeni i jest szybkie w montażu.

Ocynk ogniowy i malowanie proszkowe

Panele ogrodzeniowe są ocynkowane ogniowo, aby uchronić je przed korozją i niszczeniem. Na życzenie klienta ogrodzenie jest malowane na dowolne kolor jest z palety RAL. Malowanie przeprowadzane jest metodą proszkową, dzięki czemu farba jest rozprowadzona równomiernie i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Panele dla firmy transportowej

Te ogrodzenie panelowe zostało zainstalowane dla firmy transportowej. Ogrodzenie zostało pomalowane na niestandardowy kolor niebieski, który jak się okazuje bardzo dobrze pasuje do przestrzeni. Tutaj panele ogrodzeniowe mają za zadanie wyznaczyć teren przedsiębiorstwa, zapewnić prywatność oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo panele w żaden sposób nie zakłócają widoczności firmy, co jest dużym plusem.

Brama przesuwna

W skład tego ogrodzenia wchodzi brama przesuwna obsługiwana manualnie z prostym kształtem ramy. Brama przesuwna to dobre rozwiązanie, ponieważ nie zajmuje dużo terenu. Natomiast manualnie otwieranie nie wymaga tu dużego wysiłku, a brama jest prosta w obsłudze. Brama ta posiada zamek na klucz, co gwarantuje większe bezpieczeństwo i umożliwia wstęp tylko osobom upoważnionym.

Oferujemy również bramy z napędem elektrycznym oraz bramy skrzydłowe.

Zajmujemy się produkcją, dostawą i montażem.