Realizacja 26: Ogrodzenie panelowe w kolorze antracyt dla domu

W tej realizacji prezentujemy ogrodzenie panelowe dla domu dużą działką ogrodową. Panele ogrodzeniowe wykonane są z wysokiej jakości stali i dodatkowo ocynkowane ogniowo, dzięki czemu są bardziej odporne na korozje. Ogrodzenia tego typu są uznawane za uniwersalne, więc idealnie wpasują się w każdy teren i budowlę. A przy tym wyróżniają się elegancją i estetyką wykonania, co sprawia, że wszędzie świetnie się prezentują.

Gdzie zostało zamontowane ogrodzenie?

Ogrodzenie panelowe z tej realizacji zostało zamontowane dla domu jednorodzinnego z dużym terenem wokół oraz wiatą garażową. Panele ogrodzeniowe wyglądają tu bardzo estetycznie. Ich konstrukcja i i kolor doskonale pasują do domu.

Ogrodzenie zostało pomalowane proszkowo na kolor antracytowy. Malowanie proszkowe sprawia, że farba jest równomiernie rozprowadzona i odporna na zniszczenia.

Panele ogrodzeniowe nie tylko dobrze wyglądają, ale również pełnią ważne funkcje. Dbają o bezpieczeństwo oraz chronią prywatność mieszkańców domu.

Brama i furtka

Te ogrodzenie panelowe składa się z bramy przesuwnej i furtki, również w kolorze antracytowym. Brama przesuwna posiada napęd elektryczny, za pomocą którego otwiera i zamyka się automatycznie. Jest to duże udogodnienie, dla osób korzystających z bramy. Jej obsługa nie wymaga żadnego wysiłku fizycznego, jest proste i wygodne.

Furtka jest obsługiwana manualnie i ma kształt łuku. Jest wyposażona w klamkę i zamek na klucz.

Obok furtki znajduje się skrzynka pocztowa w kolorze pasującym do reszty ogrodzenia.