Realizacja 24: Panele ogrodzeniowe dla gospodarstwa rolnego

W tej realizacji przedstawiamy ogrodzenie panelowe dla dużego i nierównego terenu gospodarstwa. Panele ogrodzeniowe są obecnie jednymi z najczęściej wybieranych ogrodzeń, ponieważ są uniwersalne, estetyczne i solidne, a ich cena jest korzystna.

Ogrodzenie panelowe – dlaczego warto je wybrać?

Ogrodzenie panelowe to prosta, ale solidna i stabilna konstrukcja, która może służyć przez długie lata. Te ogrodzenie zostało zamontowane na nierównym terenie, gdzie świetnie się wpasowuje. Panele ogrodzeniowe nadają się idealnie dla każdego miejsca. Bardzo dobrze sprawdziły się również w gospodarstwie rolnym. Oprócz podstawowych funkcji takich jak: wyznaczanie terenu, ochrona bezpieczeństwa i prywatności, ogrodzenie te nie pozwala na ucieczkę zwierzętom z gospodarstwa.

Ogrodzenie z tej realizacji zostało ocynkowane ogniowo, co chroni je przed zniszczeniem i korozją. Dodatkowo zostało też pomalowane metodą proszkową na kolor antracyt. Istnieje możliwość wybrania dowolnego koloru z palety RAL.

Malowanie proszkowe pozwala równomiernie rozprowadzić farbę na powierzchni ogrodzenia, a sama farba proszkowa jest bardzo trwała. Dzięki tym wszystkim zabiegom ogrodzenia są też łatwe i bezproblemowe w utrzymaniu.

Brama i furtka

Ogrodzenie panelowe wyposażone jest w bramę i furtkę. Brama ma prostokątny kształt, jest dwuskrzydłowa i obsługiwana manualnie. Posiada zamek i klamkę. Oferujemy również bramy z napędem elektryczny oraz bramy przesuwne.

Furtka jest również prostokątnego kształtu, obsługiwana ręcznie i ma zamek na klucz oraz klamkę.

Nasza firma zajmuje się produkcją, dostawą oraz monatżem.