Realizacja 17: Ogrodzenie panelowe z bramą przemysłową dla salonu samochodowego

Ogrodzenie panelowe to obecnie jedno z najpopularniejszych ogrodzeń zarówno dla domów jednorodzinnych jak i różnego rodzaju firm. Ale nie tylko dzięki swojej uniwersalności jest tak popularne. Panele ogrodzeniowe są wykonywane z wysokiej jakości stali, co sprawia, że są stabilne i bardzo wytrzymałe.

Najważniejsze funkcje ogrodzenia

Ogrodzenie panelowe jest bardzo funkcjonale, oprócz wyznaczenia terenu posesji, chroni prywatność oraz dba o bezpieczeństwo. Wygląda bardzo estetycznie i świetnie dopasowuje się do przestrzeni. Istnieją różne typy ogrodzeń panelowych.

Panele ogrodzeniowe są ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo na życzenie klienta. Te procesy sprawiają, że ogrodzenie jest odporne na korozję i zniszczenia oraz bardzo długo utrzymuje swój dobry wygląd.

W tej realizacji ogrodzenie panelowe zostało zamontowanie dla salonu samochodowego, gdzie świetnie się sprawdza. Oprócz ochrony prywatności i bezpieczeństwa, bardzo dobrze prezentuje się wizualnie i pasuje do obiektu.

Brama przemysłowa

Ogrodzenie panelowe składa się z dużej bramy przemysłowej. Jest to brama przesuwna, do której został zamontowany napęd elektryczny. Przy takiego typu działalnościach elektryczna brama jest bardzo dużym udogodnieniem. Napęd elektryczny zapewnia szybkie, proste oraz bardzo wygodne otwieranie i zamykanie  takiej bramy.

W naszej ofercie posiadamy do wyboru także inne bramy do wyboru oraz różnego typu furtki.

Oferujemy produkcję wraz z dostawą i montażem.