Realizacja 11: Ocynkowany panel 2D dla dużego terenu przemysłowego

Realizacja 11 przedstawia ogrodzenie panelowe 2d użyte do ogrodzenia dużej powierzchni przemysłowej. Panele ogrodzeniowe perfekcyjnie nadają się do ogradzania dużych oraz małych terenów.

Bezpieczeństwo i prywatność

Takie ogrodzenie ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i prywatności oraz wyznaczenie granic ogrodzonego miejsca. Dodatkowo ogrodzenie nie zasłania, więc nie przeszkadza w odnalezieniu lub zareklamowaniu obiektu. Panele proste wyglądają estetycznie.

Tutaj ogrodzenie panelowe zostało wykorzystane dla dużego terenu przemysłowego. Świetnie się tam prezentuje i spełnia doskonale swoje zadanie. Ogrodzenie nie pozwala na wejście osobom nieupoważnionym.

Ogrodzenie panelowe składa się z przęseł, słupków i bramy. To ogrodzenie posiada akurat siatki panelowe 2d, co oznacza, że panele tutaj są proste, a to nadaje ogrodzeniu sztywności i stabilności.

Ogrodzenie jest wykonane z wysokiej jakości stali. Dodatkową zaletą ogrodzenia jest ocynkowanie ogniowe, które chroni przed korozją i zniszczeniami. Możliwe jest też pomalowanie ogrodzenia farbą proszkową, która jest trwała i odporna na czynniki zewnętrzne.

Brama rozwierana

Do ogrodzenia dołączona jest brama. Tu została wybrana brama rozwierana manualna. Jest to duża brama przemysłowa, otwierana na klucz, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo również bramy przesuwane oraz z napędem elektrycznym.

Na naszej stronie mamy dla Państwa rożne warianty ogrodzeń panelowych. Oferujemy produkcję, dostawę i montaż.