Realizacja 11: Ocynkowany panel 2D dla dużego terenu przemysłowego

O tej realizacji

Realizacja 11 przedstawia ogrodzenie panelowe 2d użyte do ogrodzenia dużej powierzchni przemysłowej. Panele ogrodzeniowe perfekcyjnie nadają się do ogradzania dużych oraz małych terenów.

Bezpieczeństwo i prywatność

Takie ogrodzenie ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa i prywatności oraz wyznaczenie granic ogrodzonego miejsca. Dodatkowo ogrodzenie nie zasłania, więc nie przeszkadza w odnalezieniu lub zareklamowaniu obiektu. Panele proste wyglądają estetycznie.

Tutaj ogrodzenie panelowe zostało wykorzystane dla dużego terenu przemysłowego. Świetnie się tam prezentuje i spełnia doskonale swoje zadanie. Ogrodzenie nie pozwala na wejście osobom nieupoważnionym.

Ogrodzenie panelowe składa się z przęseł, słupków i bramy. To ogrodzenie posiada akurat siatki panelowe 2d, co oznacza, że panele tutaj są proste, a to nadaje ogrodzeniu sztywności i stabilności.

Ogrodzenie jest wykonane z wysokiej jakości stali. Dodatkową zaletą ogrodzenia jest ocynkowanie ogniowe, które chroni przed korozją i zniszczeniami. Możliwe jest też pomalowanie ogrodzenia farbą proszkową, która jest trwała i odporna na czynniki zewnętrzne.

Brama rozwierana

Do ogrodzenia dołączona jest brama. Tu została wybrana brama rozwierana manualna. Jest to duża brama przemysłowa, otwierana na klucz, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo również bramy przesuwane oraz z napędem elektrycznym.

Na naszej stronie mamy dla Państwa rożne warianty ogrodzeń panelowych. Oferujemy produkcję, dostawę i montaż.

Kategoria
Dla firmy
Tags
brama przemysłowa, brama rozwierana, brama skrzydłowa, ogrodzenie panelowe, panel 2D, panele ogrodzeniowe, siatka panelowa