Realizacja 23: Ogrodzenie panelowe z drutem kolczastym

W tym projekcie prezentujemy ogrodzenie panelowe w kolorze zielonym, wyposażone w drut kolczasty. Panele ogrodzeniowe to połączenie estetyki i jakości. Jest to ogrodzenie proste, a przy tym bardzo funkcjonalne.

Panele ogrodzeniowe – solidne i wytrzymałe

Na jakość wykonania paneli ogrodzeniowych wpływa wiele czynników. Te ogrodzenie panelowe zostało wykonane z wysokiej jakości stali. Zostało ono również ocynkowane ogniowo, dzięki czemu jest odporne na korozję i uszkodzenia.

Na życzenie klienta ogrodzenie malujemy proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Ogrodzenie z tej realizacji zostało pomalowane na kolor zielony. Zabieg malowania proszkowego sprawia, że farba jest rozprowadzana równomiernie, a powierzchnia ogrodzenia jest gładka. Dodatkowo farba proszkowa jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne i długo utrzymuje swój atrakcyjny wygląd.

Gdzie ogrodzenie panelowe psuje najbardziej?

Ogrodzenia panelowe pasują wszędzie. Nadają się idealnie zarówno dla domu jak i firmy. Tu akurat ogrodzenie zostało wyprodukowane i zamontowane dla firmy z bardzo dużą powierzchnią.

Te panele ogrodzeniowe zostały wyposażone w drut kolczasty dla dodatkowego zabezpieczenia przed wtargnięciem na teren firmy. Ogrodzenie dba o bezpieczeństwo i prywatność firmy, a dodatkowo bardzo dobrze się prezentuje.

Jak dostać się na teren firmy?

W skład tego ogrodzenia panelowego wchodzi furtka, która umożliwia pracownikom lub klientom wejście na teren firmy. Furtka jest zamykana na klucz, dzięki czemu dostęp do firmy mają tylko osoby uprawnione. Jest też wyposażona w klamkę.

W naszej ofercie posiadamy również różnego rodzaju bramy: przesuwne lub skrzydłowe, obsługiwane manualnie oraz z napędem elektrycznym.