brama przesuwana, furtka, ogrodzenie panelowe, panele ogrodzeniowe

W tej realizacji przedstawiamy ogrodzenie panelowe dla domu z dużym podwórkiem. Panele ogrodzeniowe to obecnie bardzo popularne rozwiązanie, jeśli chodzi o ogrodzenia zarówno dla domu, firmy czy obszaru przemysłowego.

Zalety ogrodzenia panelowego

Ogrodzenie panelowe wyróżnia się kilkoma ważnymi zaletami. Jest ono przede wszystkim solidne, stabilne i łatwe w montażu. Znaczące jest również, że panele ogrodzeniowe wyglądają estetycznie i dobrze się prezentują w każdym miejscu.

Panele ogrodzeniowe – gdzie pasują?

Panele ogrodzeniowe znane są ze swojej uniwersalności i idealnie sprawdzą się na każdym terenie. Tu zamontowano je dla domu z dużym podwórkiem, gdzie doskonale spełniają swoje funkcje. Takie ogrodzenie dba o bezpieczeństwo posesji i chroni prywatność mieszkańców.

Te ogrodzenie panelowe ocynkowano ogniowo, dzięki czemu jest odporne na korozje, zniszczenia oraz wszelkie warunki atmosferyczne. Zostało ono również pomalowane proszkowo na kolor jasno szary. Malowanie proszkowe sprawia, że farba jest równomiernie rozprowadzona, powierzchnia ogrodzenia pozostaje gładka, a sam kolor długo się utrzymuje i jest odporny na złe warunki atmosferyczne i chemiczne.

Ważne elementy ogrodzenia – brama i furtka

W skład tego ogrodzenia wchodzi brama przesuwna z prostą ramą. Brama ta posiada napęd elektryczny, co jest dużą zaletą. Brama otwiera się automatycznie, co znaczy, że do jej obsługi wystarczy jedynie pilot. Jest to bardzo wygodne i bezpieczne.

Furtka również posiada ramę prostą, i obsługiwana jest manualnie. Posiada zamek na klucz i klamkę.