Realizacja 06: Panele ogrodzeniowe 2D z drutem kolczastym

Ocynkowane panele ogrodzeniowe 2D z drutem kolczastym

Ogrodzenie panelowe może zostać użyte zarówno dla ogrodzenia posesji prywatnych, ogródków przynależących do bloków, boisk i placów zabaw jak i dla firm oraz terenów gospodarczych. Przedstawione tu ogrodzenie panelowe otacza duży teren firmowy.

Zakończony drutem kolczastym płot gwarantujący większe bezpieczeństwo

Płot z tego projektu składa się z paneli 656, a zakończony został drutem kolczastym, który chroni skutecznie przed wkroczeniem na teren firmy przez niepowołane osoby.

Metalowe prostokątne słupki znajdują się między kolejnymi przęsłami płotu i wyposażone są w ramiona umożliwiające montaż drutu kolczastego. Gęsto rozmieszczone metalowe pionowe i poziome pręty w siatce zostały zespawane i wraz ze słupkami ocynkowane ogniowo.

Możliwość zamontowania różnych rodzajów bram

Do tego typu ogrodzenia można zamontować przesuwną samonośną lub jedno- lub dwuskrzydłową rozwieraną bramę, która będzie automatycznie albo manualnie otwierana.

Obok bramy można ulokować zintegrowaną z nią furtkę z zamkiem i klamką, a także domofon z funkcją wideo, który jest przydatny w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa.

Ogrodzenia z paneli są zazwyczaj wysokie i bardzo wytrzymałe, co zapewnia im zarówno ocynkowanie ogniowe jak i sama konstrukcja. Są one odporne na korozję oraz gwarantują skuteczne zabezpieczenie przed wtargnięciem. Panele ogrodzeniowe wyglądają schludnie i solidnie.

Tego typu ogrodzenie możemy zaplanować dla Państwa firmy lub ogrodu, dostarczyć i zamontować z uwzględnieniem Waszych preferencji, dotyczących jego wysokości czy koloru.