Realizacja 21: Ogrodzenie panelowe z bramą przemysłową w kolorze antracyt

W tej realizacji przedstawiamy panele ogrodzeniowe dla dużego terenu przemysłowego. Ogrodzenie panelowe to jedno z najpopularniejszych obecnie. Jego zaletami są: uniwersalność, solidność i stabilność.

Ocynk i malowanie

Te ogrodzenie panelowe zostało ocynkowane ogniowo, przez co jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i chemiczne. Malowanie proszkowe sprawia, że farba jest równomiernie rozprowadzona i nie zdziera się.

Te panele ogrodzeniowe zostały pomalowane proszkowo na kolor antracyt. Na życzenie klienta malujemy ogrodzenie na dowolny kolor z palety RAL.

Ogrodzenie panelowe – dla kogo i gdzie?

Ogrodzenie panelowe sprawdzi się dobrze zarówno dla małych jak i dużych terenów. Tutaj akurat zostało zamontowane dla dużego terenu przemysłowego, gdzie świetnie spełnia swoje funkcje.

Panele ogrodzeniowe nie tylko wyznaczają teren posesji, ale także dbają o bezpieczeństwo i chronią prywatność na ogrodzonej przestrzeni. Dodatkowo wyglądają estetycznie i są łatwe w utrzymaniu.

Elementy ogrodzenia – brama i furtka

Bardzo ważnymi częściami każdego ogrodzenia jest brama i furtka. W tej realizacji do ogrodzenia panelowego zamontowano bramę przemysłową. W tym przypadku jest to brama przesuwna z napędem elektrycznym.

Napęd elektryczny sprawia, że brama otwierana jest automatycznie, zazwyczaj za pomocą pilota. Zwiększa to bezpieczeństwo i jest bardzo wygodne.

W naszej ofercie posiadamy do wyboru inne rodzaje bram, oraz furtki różnego typu.