Realizacja 20: Ogrodzenie ocynkowane z bramą przemysłową

W tej realizacji prezentujemy ogrodzenie panelowe ocynkowane ogniowo dla dużego terenu. Panele ogrodzeniowe są uniwersalne, więc sprawdzą się zarówno dla małej i dużej powierzchni. Idealnie dopasują się do firm i domów. Ogrodzenie panelowe wyznacza teren posesji, chroni prywatność i dba o bezpieczeństwo. Dodatkowo wygląda schludnie na każdym tle.

Te ogrodzenie jest wykonane z wysokiej jakości stali i ocynkowane ogniowo, co zabezpiecza je przed korozją i uodpornia na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki temu ogrodzenie jest bardziej wytrzymałe. Panele ogrodzeniowe są solidnie wykonane i stabilne.

Na życzenie klienta ogrodzenie może być rownież pomalowane metodą proszkową na dowolny kolor wybrany z palety RAL.

Panele dla dużego terenu

Tutaj ogrodzenie panelowe zostało zamontowane dla firmy zajmującej się sprzedażą oraz wypożyczaniem koparek. Ogrodzenie zostało użyte do ogrodzenia dużego terenu, gdzie bardzo dobrze spełnia swoje funkcje.

Brama i furtka

W skład ogrodzenie wchodzi brama przesuwna oraz furtka. Brama jest elektryczna co znacznie usprawnia jej obsługę. Dzięki napędowi jej otwieranie i zamykanie jest szybkie, łatwe i nie wymaga dużego wysiłku. Dodatkowo można ją otwierać z większej odległości.

Furtka z prostym kształtem ramy znajduje się obok bramy i jest obsługiwana manualnie. Posiada zamek na klucz dla zwiększenia bezpieczeństwa.

W naszej ofercie posiadamy inne warianty ogrodzeń, furtek i bram.

Zajmujemy się produkcją, dostawą oraz montażem na miejscu.