Realizacja 31: Płot z paneli 2D z bramą samonośną

Panele ogrodzeniowe – co to takiego

Ogrodzenia panelowe to obecnie bardzo popularny rodzaj ogrodzeń, posiada wiele zalet i doskonale spełnia swoje funkcje. Panele ogrodzeniowe są przede wszystkim uniwersalne. Dopasują się do każdego terenu i wszędzie wyglądają estetycznie. Dodatkowo są one bardzo wytrzymałe i stabilne. Występują w kilku odsłonach, między innymi jako ogrodzenie gabionowe lub z taśmą ogrodzeniową.

W tej realizacji ogrodzenie panelowe zostało zamontowane dla nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych, gdzie idealnie tam pasuje i bardzo dobrze się sprawdza. Ogrodzenie wyznacza teren prywatny, dba o bezpieczeństwo mieszkańców osiedla oraz chroni ich prywatność.

Malowanie i cynkownie

Ogrodzenie zostało ocynkowanie ogniowo, dzięki czemu jest odporne na korozje i złe warunki atmosferyczne. Pomalowano je również metodą proszkową na popularny kolor: antracyt. Malowanie proszkowe pozwala równomiernie rozprowadzić farbę i pozostawia powierzchnię gładką. Jest to również ekonomiczne. Farba proszkowa jest trwała i długo utrzymuje swój oryginalny wygląd.

Brama przesuwna i furtka metalowa

W skład ogrodzenia wchodzi brama i furtka. Brama jest przesuwna, samonośna i wyposażona w napęd elektryczny. To bardzo lubiane rozwiązanie. Brama otwiera i zamyka się bez użycia siły fizycznej. Jej obsługa i prosta i szybko, a co ważne bardzo wygodna.

Ogrodzenie posiada również furtkę panelową, z łukowatą górną ramą. Furtkę wyposażono w klamkę i zamek. Obok furtki znajduje się pasująca do całości skrzynka na listy.