Realizacja 09: Panele 868 z furtką w łuk i bramą 2-skrzydłową

Kategoria
Dla domu
O tej realizacji

Wytrzymałe panele 868 polakierowane w kolorze antracyt

W tej realizacji prezentujemy płot z paneli ogrodzeniowych 2D 868. Został on wzniesiony wokół posesji prywatnej na terenie wiejskim i otacza bardzo duży obszar. Na ogrodzonym terenie znajduje się okazały biały dom oraz kilka budynków gospodarskich, a całość została wysiana trawą. Jest to najbardziej odpowiednie ogrodzenie dla tego typu zabudowy.

Ocynkowane ogniowo i pomalowane proszkowo ogrodzenie

Ogrodzenie panelowe charakteryzuje się gęstą siatką, w tym wypadku zostało ono również ocynkowane ogniowo – jak wszystkie nasze płoty w standardzie – oraz pomalowane proszkowo, co zapobiega utracie koloru. Dzięki ocynkowaniu ogniowemu płot jest wytrzymały i odporny na szkodliwe działania pogody.

Prostokątne metalowe słupki spajające konstrukcję zakończone są płasko, natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie bramy posiadają stożkową nakładkę.

Dwuskrzydłowa otwierana ręcznie brama wjazdowa

Bardzo szeroka dwuskrzydłowa brama otwierana jest do wewnątrz ręcznie i umożliwia wjazd dużych pojazdów na teren posesji. Brama została wyposażona w klamkę oraz zamek firmy Locinox. Furtka znajduje się po drugiej stronie posesji, również posiada klamkę oraz ramę zakończoną w górnej części łukiem, a obok na płocie umieszczono skrzynkę na listy w tym samym kolorze.

Ogrodzenie z paneli gwarantuje bezpieczeństwo, jest wysokie i wygląda estetycznie. Jest ono również wytrzymałe i niepodatne na złą pogodę, a co za tym idzie trwałe i długowieczne. Wersja 868 jest jeszcze trwalsza od podstawowej 656.

Po uzgodnieniu z Państwem i wysłuchaniu sugestii projektujemy, dostarczamy i montujemy płot na miejscu.