Realizacja 12: Ogrodzenie gabionowe w kolorze antracyt

O tej realizacji

W tej realizacji przedstawiamy ogrodzenie gabionowe z paneli w kolorze antracyt z wypełnieniem z kamienia naturalnego. Te nowoczesne i nietuzinkowe ogrodzenia wyglądają estetycznie, a dodatkowo są bardzo funkcjonalne. Oprócz podstawowych funkcji ogrodzenie gabionowe dba o sferę osobistą i bezpieczeństwo oraz doskonale chroni przed hałasem. Przy takim ogrodzeniu teren prywatny jest całkowicie niewidoczny z zewnątrz.

Solidność wykonania

Ogrodzenie gabionowe składa się z paneli ogrodzeniowych oraz kamieni naturalnych, więc jego montaż jest szybki i łatwy. A dodatkowo jest niesamowicie solidne i stabilne.

Panele ogrodzeniowe używane do ogrodzenia gabionowego są ocynkowane ogniowo, co chroni je przed korozją i zniszczeniami. Są one również malowane proszkowo na życzenie klienta. Malowanie proszkowe sprawia, że powierzchnia ogrodzenia jest gładka, a farba długo się utrzymuje. W tej realizacji ogrodzenie pomalowano na kolor antracyt. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę innych kolorów do wyboru – całą paletę RAL.

Gabiony dla domu prywatnego

Te ogrodzenie gabionowe zostało zamontowane dla posesji prywatnej gdzie znakomicie spełnia wszystkie funkcje. Zapewnia prywatność, ciszę i spokój, a dodatkowo ma dekoracyjny wygląd i korzystną cenę.

Do takiego ogrodzenia można wybrać idealnie pasującą bramę oraz furtkę z paneli ogrodzeniowych. W naszej ofercie posiadamy bramy przesuwane oraz skrzydłowe, obsługiwane manualnie lub z napędem elektrycznym. Dodatkowo mamy do wyboru różne rodzaje furtek.

Zajmujemy się produkcją, dostawą oraz montażem na miejscu.

Kategoria
Dla domu
Tags
gabion, gabiony