Realizacja 05: Panele ogrodzeniowe 2D wraz z bramą przesuwną

W tym projekcie zastosowano panele ogrodzeniowe 2D, które doskonale sprawdzają się nie tylko do ogradzania prywatnych posesji, lecz również ogródków przynależących do ulokowanych na parterze mieszkań w blokach lub przestrzeni publicznych takich jak boiska sportowe, place zabaw czy przedszkola. W tej realizacji wzniesiono ogrodzenie wokół domu jednorodzinnego.

Użyte tutaj panele 656 są jednocześnie stabilne i trwałe, a jednocześnie nie działają przytłaczająco. Doskonale sprawdzą się w szczelnie zabudowanej niewielkiej przestrzeni. Całość wygląda estetycznie, ponadto jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

Ogrodzenie i brama w kolorze antracyt

Ogrodzenie wykonano w kolorze antracytowym i składa się ono z płasko zakończonych słupków oraz siatki panelowej jako wypełnienia. Całość została ocynkowana ogniowo oraz polakierowana proszkowo dla większej trwałości płotu. Jest on tym samym wytrzymały na wszelkie warunki pogodowe, pozostając niezmiennym w swej kolorystyce, nie rdzewiejąc mimo deszczu, śniegu i wiatru.

W przedstawionym ogrodzeniu panelowym zamontowano również samonośną bramę przesuwną z elektrycznym napędem, co jest coraz powszechniej stosowane ze względu na wygodę w użytkowaniu. Furtka panelowa jest wyposażona w klamkę i zamek i została umieszczona z boku konstrukcji płotu.

Panele są praktyczne, odporne i estetyczne

Tego rodzaju ogrodzenie jest nie tylko praktyczne, estetyczne czy odporne na niesprzyjającą pogodę, ale również przede wszystkim bezpieczne. Jest to ogrodzenie wysokie, o gęsto zespawanych pionowych i poziomych prętach, zapewniających bezpieczeństwo i ochronę przed wtargnięciem.

Ogrodzenia panelowe 2D projektujemy, dostarczamy i montujemy na miejscu, uwzględniając wszelkie Państwa życzenia i uwagi. Podczas składania zamówienia istnieje możliwość wyboru koloru, rodzaju bramy oraz dostosowania innych elementów płotu do Państwa wymagań.