Realizacja 28: Panel ogrodzeniowy dla posesji z dużym terenem

Ogrodzenie to istotna część domu lub firmy. Coraz częściej montuje się ogrodzenia również dla osiedli mieszkaniowych, obiektów sportowych i obszarów przemysłowych.

Ogrodzenia są tak ważne, ponieważ to one tak naprawdę wyznaczają teren posesji. Oprócz tego, pełnią kilka innych ważnych funkcji. Przede wszystkim chronią prywatność i dbają o bezpieczeństwo pod kilkoma względami.

Ogrodzenie panelowe dla prywatnej posesji

W tej realizacji przedstawiamy ogrodzenie panelowe, czyli jedno z najpopularniejszych obecnie ogrodzeń. Zostało ono zamontowane dla domu z dużym terenem gospodarczym. Panele ogrodzeniowe mają za zadanie ogrodzić cały obszar, chronić prywatność oraz bezpieczeństwo mieszkańców domu.

Ogrodzenie panelowe na życzenie klienta pomalowano metodą proszkową na kolor czarny antracyt. Malowanie proszkowe pozwala rozprowadzić równo farbę i pozostawia powierzchnię gładką. Dodatkowo wszystkie ogrodzenia są ocynkowane ogniowo, w celu wydłużenia ich trwałości i ochrony przed korozją.

Brama – istotny element ogrodzenia

W skład tego ogrodzenia wchodzi brama przesuwna, samonośna z napędem elektrycznym. Brama obejmuje dość szeroki wjazd, dlatego musi być odpowiednio długa. Dzięki automatyce brama otwiera się bez użycia siły fizycznej, szybko i sprawnie. Obsługa bramy elektrycznej jest bardzo prosta, a to rozwiązanie samo w sobie jest niesamowicie wygodne.

Furtka – bezpieczne wejście do domu

Przed wejściem do domu znajduje się furtka z klamką i zamkiem na klucz. Do furtki zamontowano dzwonek. Przy furtce, na ogrodzeniu powieszono skrzynkę pocztową. Zarówno furtka jak i brama mają łukowatą górną część ramy.