Realizacja 03: Ogrodzenie panelowe wraz z bramą skrzydłową

W tej realizacji wykonaliśmy oraz zainstalowaliśmy ogrodzenie panelowe 2D dla domu jednorodzinnego z dużym ogrodem. Panele ogrodzeniowe idealnie się tu sprawdziły. Poza estetycznym wyglądem, spełniają funkcję ochrony bezpieczeństwa i prywatności mieszkańców. Zaletami takiego ogrodzenia są również wytrzymałość i uniwersalność.

Nasze ogrodzenie panelowe zostało wykonane z wysokiej jakości stali. Dodatkowo jest ono lakierowane proszkowo, dzięki czemu ma gładką powierzchnie, a jego kolor będzie się utrzymywał latami. Panele ogrodzeniowe są również ocynkowane ogniowo, co nadaje im trwałość, chroni je przed korozją i czynnikami atmosferycznymi. To wszystko sprawia, że nasze ogrodzenia mogą służyć przez długi czas, przy czym będą dobrze wyglądać.

W tym ogrodzeniu zostały zastosowane panele proste 2d. Takie panele są przede wszystkim solidne i dobrze prezentują się na każdym tle. Ich dodatkowym atutem jest łatwy i szybki montaż.

W tej realizacji ogrodzenie panelowe składa się z bramy skrzydłowej. Ta brama wjazdowa jest obsługiwana manualnie, posiada klamkę i zamek na klucz. W naszej ofercie mamy również możliwość zamontowania do każdej bramy napędu elektrycznego.

Zajmujemy się produkcją, dostawą oraz instalacją ogrodzeń. Chętnie doradzimy w razie pytań.