Realizacja 10: Ogrodzenie panelowe dla dużego studia fitness

W tej realizacji przedstawiamy państwu ogrodzenie panelowe w kolorze antracyt. Takie ogrodzenia panelowe idealnie nadają się do ogradzania dużych terenów oraz firm. Zaletami takiego ogrodzenia są przede wszystkim: ochrona prywatności i bezpieczeństwa, estetyczny wygląd, uniwersalność oraz wytrzymałość.

Ogrodzenie panelowe jest ocynkowane ogniowo, co chroni jest przed korozją i zniszczeniami. Panele ogrodzeniowe są malowane proszkowo dzięki czemu farba trzyma się dłużej, nie zdziera się i jest odporna na wszystkie warunki atmosferyczne.

W realizacji 10 ogrodzenie panelowe zostało użyte do ogrodzenia dużej powierzchni studia fitness INJOY. Panele ogrodzeniowe sprawdziły się tu bardzo dobrze i spełniają swoją funkcje. Wyglądają bardzo estetycznie i chronią obiekt. Który dodatkowo jest widoczny dla wszystkich klientów i dostawców.

Ogrodzenie panelowe składa się z przęseł, słupków i bramy. W tym ogrodzeniu akurat zastosowano panele proste. Siatka panelowa 2d jest prosta, co nadaje jej sztywność i trwałość. Panele 2d wykonywane są z najwyższej jakości stali. Takie panele są nie tylko eleganckie, ale również solidne.

W skład ogrodzenia wchodzi również brama. Tutaj użyto bramy przesuwanej z napędem elektrycznym. Jest to dosyć szeroka brama przemysłowa, która wpuszcza na teren firmy klientów, pracowników, a także dostawców.  Napęd elektryczny dołączony bramy sprawia, że jest ona niesamowicie wygodna i prosta w użyciu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rożne rodzaje ogrodzeń panelowych, również w innych kolorach oraz inne typy bram.

Zajmujemy się produkcją, dostawą oraz montażem. Chętnie doradzimy w razie pytań.