Realizacja 29: Ogrodzenie panelowe w kolorze białym

Czym jest ogrodzenie?

W obecnych czasach ogrodzenia są nieodłącznym elementem większości obiektów. Szczególnie popularne stały się w ostatnich czasach panele ogrodzeniowe. Służą one do ogrodzenia zarówno domów prywatnych, jak i przedsiębiorstw, osiedli mieszkaniowych, obiektów sportowych czy instytucji publicznych jak np. szkoła.

Co ciekawe, ogrodzenia panelowe w każdym miejscu dobrze się prezentują i wyglądają estetycznie. Ich dodatkową zaletą jest to, że dopasowują się do nierównych terenów.

Ogrodzenia panelowe składają się z słupków i przęseł. A przęsła składają się z grubych drutów. Wszystko wykonuje się z wysokiej jakości stali.

Realizacja 29 – gdzie i dla kogo

W tej realizacji ogrodzenie zamontowano dla dużej posesji wolnostojącej z dużym terenem. Płot ma tutaj za zadanie nie tylko wyznaczać teren prywatny, ale także dbać o bezpieczeństwo i chronić prywatność mieszkańców.

Dzięki ogrodzeniu nikt nieproszony nie wejdzie na teren posesji oraz można ze spokojem wypuścić psa na ogródek.

Ogrodzenie w kolorze białym

W tej realizacji ogrodzenie występuje w kolorze białym, co nadaje mu estetycznego wyglądu. Panele zostały pomalowane metodą malowania proszkowego. Zabieg ten równomiernie rozprowadza farbę na powierzchni płotu. Farba proszkowa jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia.

Ogrodzenie zostało dodatkowo ocynkowane ogniowo, dzięki czemu jest odporne na korozję i trwałe.

W skład tego ogrodzenia panelowego wchodzi furtka z prostą ramą górną. Posiada ona klamkę i zamek na klucz.

Do ogrodzenia panelowego można wybrać również pasującą bramę panelową: przesuwną lub skrzydłową.