Realizacja 02: Ogrodzenie panelowe 2D wraz z taśmą ogrodzeniową

W tej realizacji prezentujemy ogrodzenie panelowe 2D wraz z taśmą ogrodzeniową. Takie ogrodzenie dba przede wszystkim o pełną prywatność i bezpieczeństwo, ponieważ ogrodzony teren jest niewidoczny dla osób z zewnątrz. Dodatkowo ogrodzenie z taśmą chroni przed wiatrem i hałasem, co jest jego dużą zaletą. Takie ogrodzenie z taśmą prezentuje się bardzo dobrze wizualnie.

Nasze taśmy ogrodzeniowe są wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa, dzięki czemu mogą być użytkowane przez lata. Tutaj akurat wykorzystano czarne taśmy z białym paskiem u góry. W naszej ofercie posiadamy również inne kolory taśm ogrodzeniowych.

Ogrodzenie panelowe składa się z paneli 2D. Panele ogrodzeniowe zostały pomalowane proszkowo i ocynkowane ogniowo. Dzięki temu są one odporne na korozję i niszczenie, ich powierzchnia jest gładka, a farba utrzymuje się przez długi czas.

W naszej ofercie posiadamy również rożnego rodzaju furtki oraz bramy. Można u nas znaleźć bramy rozwierane i przesuwne idealnie pasujące do ogrodzenia panelowego. Do bramy można dodatkowo wybrać napęd elektryczny co sprawi, że jej używanie będzie proste i wygodne.