Projekt 35: firmowy płot z paneli 2D z taśmą ogrodzeniową

Ogrodzenie panelowe z taśmą ogrodzeniową to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność. Taśmę ogrodzeniową wplata się w druty, z których składają się przęsła.

Całość jest bardzo praktyczna.

Ogrodzenie z taśmą dla firmy

W projekcie 35 panele ogrodzeniowe zostały zamontowane dla dużego terenu firmy. Słupki i przęsła zostały ocynkowane ogniowo i pomalowane proszkowo na kolor antracyt. Dzięki tym zabiegom ogrodzenie jest odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i chemiczne. Tym samym zmniejszają one ryzyko korozji i uszkodzeń mechanicznych.

Taśma ogrodzeniowa została zamontowana na części ogrodzenia. Ma ona za zadanie dbać o prywatność i bezpieczeństwo oraz nie dopuszczać ciekawskich spojrzeń osób z zewnątrz. Oprócz tego świetnie chroni przed wiatrem i hałasem.

Taśmy ogrodzeniowe są odporne na promieniowanie UV i złe warunki pogodowe. To znaczy, że przez długie lata utrzymują swój oryginalny wygląd i nie wymagają pielęgnacji.

Tutaj użyto taśm w kolorze ciemny antracyt z białym paskiem ozdobnym. Oferujemy również taśmy w innym kolorach.

Brama przemysłowa

W skład ogrodzenia wchodzi duża brama przemysłowa. Brama ta zalicza się do bram przesuwnych, samonośnych. Posiada napęd elektryczny, który gwarantuję wygodę i szybkość użycia. Jest to szczególnie ważne dla firm, które wpuszczają na swój teren wiele pojazdów.