Realizacja 08: Panele ogrodzeniowe 2D w kolorze antracyt z bramą automatyczną

Antracytowe panele ogrodzeniowe 2D

Przedstawione na zdjęciach ogrodzenie panelowe w kolorze antracytowym zostało wzniesione na prywatnej posesji, wokół domu jednorodzinnego wolnostojącego, otoczonego dużym ogrodem z tujami, które przydają ogrodzeniu uroku. Szary kolor wpadający w zieleń komponuje się ładnie z zielonym otoczeniem.

W ogrodzeniu panelowym 2D 656 występują zespawane ze sobą pręty, a każde przęsło siatki panelowej przymocowane jest do prostokątnego słupa z płaskim daszkiem.

Szeroka automatyczna brama

Bardzo szeroka brama, jaką zamontowano na wjeździe na posesję, jest sterowana automatycznie. W nieco dalszej odległości od płotu ulokowano furtkę, wyposażoną w uchwyt oraz zamek, obok niej zaś wisi skrzynka na listy w takim samym kolorze jak ogrodzenie.

Estetyczny, solidny płot został ocynkowany ogniowo i polakierowany proszkowo

Zarówno płot jak i brama z furtką zostały ocynkowane ogniowo oraz polakierowane proszkowo, co sprawia, że są odporne na korozję, zachowując swoją barwę. Poza odpornością na złe warunki pogodowe, jest to płot solidny i wytrzymały. Ponadto, dzięki swoim rozmiarom, zapewnia bezpieczeństwo i estetyczny wygląd.

Przy sporządzaniu projektu uwzględnimy każdą Państwa propozycję w zakresie kolorystyki, wysokości, wykonania bramy czy furtki. Następnie dostarczymy i zamontujemy całą konstrukcję.