Realizacja 32: Panelowe ogrodzenie 2D z furtką metalową

Ogrodzenie to ważny element posesji, który przede wszystkim ma za zadanie wyznaczyć jej granice. Przy wyborze ogrodzenia kierujemy się głównie jego jakością i estetyką. Dlatego na popularności tak szybko zyskały ogrodzenia panelowe, które charakteryzują się właśnie solidnością i estetyką.

Panele ogrodzeniowe – cechy

Panele ogrodzeniowe składają się z słupków i przęseł. Przęsła zbudowane są z grubych i wytrzymałych drutów. Ogrodzenia panelowe są wytrzymałe i stabilne. Można je montować również na nierównych terenach. Ich dużą zaletą jest uniwersalność. Ten rodzaj ogrodzeń może być montowany dla domów, firm, obszarów przemysłowych czy osiedli mieszkaniowych.

Tu panele ogrodzeniowe zamontowano dla nowoczesnego domu z bardzo dużym terenem wokół. Ogrodzenie zostało ocynkowane ogniowo, dzięki czemu jest odporne na korozję i złe warunki atmosferyczne.

Ogrodzenie pomalowano na życzenie klienta na jeden z najpopularniejszych kolorów wybrany z palety RAL, czyli antracyt. Ogrodzenia malowane są metodą proszkową, co sprawia, że farba jest równomiernie rozprowadzona. Farba proszkowa jest również trwała i odporna na uszkodzenia.

Furtka metalowa

W skład ogrodzenia wchodzi furtka z prostą ramą górną. Furtka wyposażona jest w klamkę oraz zamek na klucz.

Do ogrodzenia panelowego można wybrać również odpowiednią bramę panelową. W naszej ofercie mamy do wyboru bramy przesuwne oraz skrzydłowe. Do każdej bramy istnieje możliwość zainstalowania napędu elektrycznego.