Projekt 34: Ogrodzenie panelowe z bramą przesuwną w kształcie łuku

Panele ogrodzeniowe składają się z przęseł i słupków połączonych mocowaniami. Przęsła natomiast tworzy się z grubych i solidnych drutów.

Całość tworzy proste, estetyczne i uniwersalne ogrodzenie panelowe o wielu zaletach.

W kolorze antracyt i nie tylko

Nasze panele ogrodzeniowe są cynkowane ogniowo oraz na życzenie klienta malowane proszkowo.

Cynkowanie ogniowe zabezpiecza ogrodzenie przed korozją i uszkodzeniami.

Malowanie proszkowe pozwala równomiernie rozprowadzić farbę, dzięki czemu powierzchnia ogrodzenie jest gładka i nie ma na niej zacieków. Dodatkowym atutem jest wysoka jakość farb proszkowych, które długo utrzymują swój oryginalny wygląd.

Klient może wybrać dowolny kolor dostępny w palecie RAL. Najpopularniejszym kolorem jest antracyt, ponieważ wygląda elegancko i świetnie pasuje do każdego otoczenia.

Brama panelowa w kształcie łuku

W projekcie 34 prezentujemy ogrodzenie panelowe w kolorze antracytowym dla domu jednorodzinnego. Ogrodzenie składa się z elektrycznej bramy przesuwnej, furtki oraz skrzynki na listy.

Brama i furtka posiadają ramę górną w kształcie łuku, co wyróżnia je optycznie. W naszej ofercie można znaleźć również bramy i furtki o innym kształcie.

Brama w tym projekcie jest przesuwna, samonośna i co ważne posiada napęd elektryczny. Dzięki temu korzystanie z niej jest łatwe, szybkie i wygodne. Furtka natomiast otwierana jest na klucz.