Realizacja 14: Ogrodzenie panelowe z taśmą ogrodzeniową dla Edeka Center

O tej realizacji

W tej realizacji prezentujemy ogrodzenie panelowe z taśmą ogrodzeniową idealne dla każdego domu oraz firmy. Panele ogrodzeniowe z taśmą ogrodzeniową świetnie spełniają zadanie ochrony prywatności i dbają o bezpieczeństwo. Dzięki taśmie ogrodzeniowej cały ogrodzony teren jest niewidoczny z zewnątrz. Dodatkowo pasujące taśmy sprawiają, że takie ogrodzenie wygląda estetycznie i elegancko.

Ocynk i malowanie

Panele ogrodzeniowe to stabilny i korzystny cenowo rodzaj ogrodzenia. Oferujemy również klasyczny rodzaj ogrodzeń panelowych, bez taśmy. Panele są ocynkowane ogniowo co chroni je przed korozją i wszelkimi zniszczeniami. Zajmujemy się również malowaniem proszkowym na dowolny kolor z palety RAL wybrany przez klienta. Dzięki procesowi malowania proszkowego farba jest równomiernie rozprowadzona i bardzo wytrzymała na złe warunki atmosferyczne.

Ogrodzenie idealne dla firmy

Te ogrodzenie panelowe zostało zamontowane dla Edeka Center Nowak. Panele tutaj zamontowano w jasnych kamiennych słupkach. Jak się okazuje doskonale się to prezentuje, a czarna taśma ogrodzeniowa wizualnie tu pasuje. Ogrodzenie spełnia tu wszystkie najważniejsze funkcje. Przede wszystkim wyznacza teren firmy, dba o jej bezpieczeństwo i prywatność, a w dodatku chroni przed wiatrem i hałasem. Takie ogrodzenie jest również stabilne i solidnie wykonane.

Do ogrodzenia należy dopasowana brama skrzydłowa z taśmami ogrodzeniowymi. Brama wjazdowa posiada napęd elektryczny. Zaletą tej bramy jest bezproblemowe i bardzo wygodne używanie. Szybkie i proste otwieranie bramy znacznie usprawnia funkcjonowanie firmy.

Na ogrodzenie panelowe składa się również wysoka i szeroka furtka w najprostszym formacie, do której również zamontowano taśmy ogrodzeniowe. Furtka jest obsługiwana manualnie.

Zajmujemy się produkcją, dostawą oraz montażem.

Kategoria
Dla domu
Tags
brama rozwierana, brama skrzydłowa, furtka, ogrodzenie panelowe, panele ogrodzeniowe