Realizacja 13: Ogrodzenie panelowe dla komisu samochodowego

Tutaj prezentujemy ogrodzenie panelowe w kolorze antracyt. Ogrodzenie panelowe to łatwe i szybkie w montażu ogrodzenie składające się z paneli i słupków łączonych przy pomocy solidnych złączek. Zadaniami takiego ogrodzenia są przede wszystkim ochrona prywatności i bezpieczeństwa oraz estetyczny wygląd.

Niezawodna jakość paneli

Panele ogrodzeniowe są wykonywane z najwyższej jakości stali, która dodatkowo jest ocynkowana ogniowo. Ten proces chroni przed korozją i sprawia, że panele są odporniejsze na trudne warunki atmosferyczne. Na życzenie klienta malujemy ogrodzenie na dowolny kolor wybrany z palety RAL. Ogrodzenia panelowe malowane są proszkowo, aby farba dłużej się utrzymywała, była równomiernie rozprowadzona i wyglądała naturalnie.

W tej realizacji ogrodzenie panelowe zostało użyte do ogrodzenia dużej powierzchni komisu samochodowego, gdzie świetnie się sprawdza. Kolor ogrodzenia idealnie pasuje do budynku komisu samochodowego, dzięki czemu całość bardzo dobrze się prezentuje. Panele ogrodzeniowe wyznaczają teren komisu, a przy tym w żaden sposób go nie zasłaniają. Jest to bardzo wygodne dla tego typu przedsiębiorstw, ponieważ ich oferta jest widoczna dla potencjalnych klientów.

Niezawodna brama przesuwna

W skład tego ogrodzenia wchodzi elektryczna brama przesuwana. W przypadku komisu samochodowego brama pełni bardzo ważną funkcje, dlatego powinna być solidna i wygodna w użytkowaniu. Ta brama idealnie się tutaj sprawdza. Dzięki zamontowanemu napędowi elektrycznemu jest łatwa i szybka w obsłudze. Dodatkowo dba o bezpieczeństwo komisu oraz świetnie pasuje do ogrodzenia.

Do naszych ogrodzeń posiadamy w ofercie również różnego rodzaju furtki do wyboru.

Oferujemy całkowitą obsługę klienta, w skład której wchodzi produkcja, dostawa oraz montaż.