Realizacja 01: Ogrodzenie panelowe 2D z bramą prostą przesuwną​

W tej realizacji prezentujemy ogrodzenie panelowe dla domu jednorodzinnego z ogrodem. Ogrodzenie z paneli chroni przede wszystkim prywatność i dba o bezpieczeństwo mieszkańców, a dodatkowo wygląda elegancko i estetycznie.

Te ogrodzenie panelowe zostało wykonane z paneli 2D. Składa się ono z bramy przesuwnej i furki, które posiadają na górze prostą konstrukcję ramy. Brama przesuwna posiada napęd elektryczny, dzięki czemu jej używanie jest proste i wygodne. Zaletą takiej bramy wjazdowej jest przede wszystkim szybkie otwieranie bez potrzeby wychodzenia z domu lub z samochodu. Furtka jest otwierana i zamykana na klucz oraz posiada klamkę. Obok furtki została zamontowana skrzynka na listy w kolorze paneli ogrodzeniowych.

Całość została pomalowana proszkowo na ciemny kolor. Malowanie proszkowe sprawia, że powierzchnia ogrodzenia jest gładka, a farba długo się utrzymuje. Ogrodzenie panelowe jest również ocynkowane ogniowo, co chroni je przed korozją i uodparnia na wpływ czynników zewnętrznych. Wszystko wykonane jest z wysokiej jakości stali.

W naszej ofercie posiadamy różne rodzaje takich ogrodzeń panelowych. Zajmujemy się nie tylko produkcją, a także dostawą i montażem.