Realizacja 04: Ogrodzenie panelowe 2D wraz z bramą automatyczną

W tej realizacji wyprodukowaliśmy oraz zamontowaliśmy ogrodzenie panelowe 2D dla domu jednorodzinnego z ogrodem.

Te ogrodzenie panelowe składa się z furtki oraz dwóch bram. Jedna z bram zamontowana została przed miejscem parkingowym, jest to brama automatyczna dwuskrzydłowa. Druga brama stanowi wjazd na teren posesji, jest ona elektryczna przesuwna. Obie te bramy posiadają napęd elektryczny, co sprawia, że ich używanie jest łatwe i wygodne. Może je bez problemu otwierać i zamykać z domu lub z samochodu. Furtka posiada klamkę i zamek na klucz. Dodatkowo na ogrodzenia znajduje się duża skrzynka na listy.

Całość jest pomalowana proszkowo na kolor antracyt. Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość koloru i dobry wygląd na lata. Nasze ogrodzenia są również ocynkowane ogniowo. Ten zabieg chroni je przed korozją i niszczeniem. To wszystko sprawia, że ogrodzenia panelowe są solidne, trwałe, wyglądają estetycznie i elegancko.

Ogrodzenie panelowe świetnie się tutaj sprawdziło. Oprócz tego, że dobrze się prezentuje, to spełnia swoje funkcje. Dwie bramy elektryczne stanowią łatwy wjazd na posesje dla mieszkańców i ich gości. Panele ogrodzeniowe wyznaczają teren prywatny oraz dbają o bezpieczeństwo i prywatność.

Na naszej stronie znajdują się również inne warianty tego typu ogrodzeń. Zajmujemy się produkcją, dostawą oraz montażem.