Realizacja 15: Ogrodzenie panelowe z bramą przesuwną dla komisu samochodowego

O tej realizacji

W tej realizacji przedstawiamy ogrodzenie panelowe w bardzo popularnym kolorze antracytowym. Panele ogrodzeniowe to idealne rozwiązanie dla domu lub firmy w korzystanej cenie. Są stabilne i wyglądają estetycznie, a dodatkowo występują w kilku odsłonach.

Nasze panele są ocynkowane ogniowo oraz malowane proszkowo. Ocynkowanie sprawia, że są odporne na korozje oraz niszczenie pod wpływem złych warunków atmosferycznych. Malowanie proszkowe zapewnia gładką powierzchnie i kolor, który przez długie lata zachowuje swój pierwotny wygląd. Możliwy jest wybór koloru ogrodzenia z palety RAL. Jednym z najpopularniejszych obecnie kolorów jest właśnie antracyt.

Głównymi funkcjami ogrodzenia panelowego są: wyznaczenie terenu posesji, ochrona prywatności i zapewnienie bezpieczeństwa.

Te panele ogrodzeniowe zostały zamontowane dla dużego terenu komisu samochodowego Savcenko, gdzie doskonale spełniają swoje zadania. Ich dodatkową zaletą jest zapewnienie widoczności komisu dla potencjalnych klientów oraz dobry widok na wystawione tam samochody.

Brama przesuwna z napędem elektrycznym

Ogrodzenie panelowe składa się również z bramy. Dla tej realizacji wybrano akurat bramę przesuwną z napędem elektrycznym. Napęd jest tutaj dużym atutem, ponieważ sprawia, że użytkowanie bramy jest komfortowe, szybkie i łatwe. W przypadku komisu samochodowego brama jest bardzo istotnym elementem ogrodzenia.

W naszej ofercie posiadamy również bramy skrzydłowe automatyczne, oraz obsługiwane manualnie. Do każdego ogrodzenia możliwe jest także dobranie furtki.

Oferujemy produkcję, dostawę oraz montaż.

Kategoria
Dla firmy
Tags
antracyt, brama przesuwana, Brama przesuwna, malowanie proszkowe, ocynkowanie ogniowe, ogrodzenie panelowe, panele ogrodzeniowe