Operator obrabiarek CNC

Opis stanowiska
  • Obsługa frezarek, obrabiarek sterowanych numerycznie
  • Przygotowanie programów na wytwarzane detale
  • Analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)
  • Pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami CNC
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Lojalność i zaangażowanie
  • Dyspozycyjność
Oferujemy
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Zmienność stanowisk, dająca możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AD Z.P.U.H. Andrzej Dąbrowski z siedzibą Łódź, ul. Jugosłowiańska 14. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.